Kategorie

Wyczyść filtr

Produkty idealne na podróż

Kosmetyki do samolotu, czyli w wersji mini, niektórzy traktują jako świetny sposób na przetestowanie produktów, jednak najczęściej wykorzystuje się je w podróży. 

Czytaj więcejCzytaj mniej

Dzięki niewielkim rozmiarom zajmują niewiele miejsca w walizce, a także spełniają wymogi dotyczące pojemności kosmetyków zabieranych w bagażu podręcznym na pokład samolotu. Jeśli właśnie wybierasz się na wakacje lub w delegację, sprawdź naszą szeroką ofertę kosmetyków w opakowaniach travel size, czyli o pojemności do 100 ml!

Lekko w podróży dzięki kosmetykom mini

Standardowo kosmetyki mają opakowania o dużej pojemności – przykładowo szampony, odżywki i żele pod prysznic mają średnio 250 ml pojemności, a bywa i tak, że są sprzedawane w butelkach o pojemności 300 i 500 ml. Tylko te trzy podstawowe kosmetyki zajmują więc całą kosmetyczkę, sporo ważą i niestety ze względu na zbyt dużą pojemność nie można ich zapakować do bagażu podręcznego zabieranego na pokład samolotu. Kosmetyki w wersji mini mają celowo pojemność nieprzekraczającą 100 ml, ponieważ jest to limit dla kosmetyków dozwolonych w bagażu kabinowym w samolotach. Jednak dzięki temu sprawdzają się także w podroży innymi środkami lokomocji – zabierając je na wakacje lub w podróż służbową, zyskujesz lekką jak piórko kosmetyczkę, która w dodatku zajmuje niewiele miejsca w walizce lub torbie.

W podróż weźmiesz teraz wszystkie potrzebne kosmetyki!

Normalnej wielkości kosmetyki trudno zmieścić do jednej kosmetyczki, co wiąże się z koniecznością wybrania tylko tych najważniejszych. Z pewnością zdarzyła Ci się sytuacja, gdy do bagażu nie zmieściła się ulubiony żel do mycia twarzy bądź balsam do ciała. Produkty sprzedawane jako kosmetyki do samolotu świetnie rozwiązują ten problem. Już nie musisz rezygnować z wielu ważnych dla Ciebie preparatów pielęgnacyjnych – wybierając kosmetyki mini, zmieścisz w kosmetyczce ukochane olejki, maski, odżywki, kremy i peelingi. Sprawdź nasz katalog produktów mini – w wersji travel size znajdziesz u nas praktycznie każdego rodzaju kosmetyk do twarzy, ciała i włosów! Wszystkie są rzecz jasna naturalne, czyli takie, jakie lubisz najbardziej!

Kosmetyki idealne na podróż

W podróży często nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnację taką jak w domu, dlatego warto wybierać kosmetyki, które pomogą w krótkim czasie odpowiednio zadbać o skórę i włosy.
Pod tym kątem polecamy Ci szczególnie kosmetyki wielofunkcyjne – są to kosmetyki o szerokim spektrum działania, które jednocześnie wykazują szereg właściwości pielęgnacyjnych i tym samym podczas jednej aplikacji zastępują kilka odrębnych kosmetyków.
W podróży idealnie sprawdza się suchy szampon, który pozwala szybko odświeżyć fryzurę bez dostępu do wody. U nas znajdziesz jego wersję mini, którą sprytnie schowasz nawet w małej torebce. Jeśli masz wyjątkowo mało miejsca w walizce, spodoba Ci się szampon w kostce – z wyglądu przypomina kostkę mydła, a ma wydajność jak 500 ml szamponu w płynie! Mamy też dla Ciebie rewelacyjny patent w postaci kapsułek pielęgnacyjnych do twarzy lub pod oczy – zajmują tyle miejsca, co opakowanie aspiryny, a więc dużo mniej niż opakowania normalnych kremów.

Jak zapakować kosmetyki do samolotu?

Od wielu lat w samolotach większości linii lotniczych ze względów bezpieczeństwa obowiązują surowe zasady dotyczące bagażu zabieranego na pokład. Musi mieć on nie tylko określoną wielkość, ale także zawierać wyłącznie dozwolone produkty. W kontekście kosmetyków zasady te wyglądają następująco:
• każdy kosmetyk, szczególnie w formie płynnej, powinien być w opakowaniu o pojemności nie większej niż 100 ml,
• kosmetyki w bagażu kabinowym powinny być umieszczone wszystkie razem w przezroczystej torebce o pojemności maksymalnie 1 litra (torebki takie można dostać na lotnisku).

Proponowane przez nas kosmetyki w wersji mini spełniają powyższe wymagania, dlatego możesz je zabrać na pokład samolotu bez żadnych obaw. Proponujemy Ci praktycznie wszystkie niezbędne kosmetyki do bagażu podręcznego, jakie przydadzą Ci się zarówno w krótkiej podróży, jak i na długich wakacjach. Z naszego bogatego katalogu łatwo skomponujesz idealny zestaw potrzebnych kosmetyków dla siebie i bliskich. Możesz również zdecydować się na prostsze rozwiązanie – w ofercie mamy gotowe zestawy, w których znajdują się najważniejsze małe kosmetyki do samolotu w niewielkich opakowaniach 30 ml.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń