Wstecz
Wielorazowe płatki kosmetyczne z frotte bambusowej, 5 szt.

Mydlarnia Cztery Szpaki Wielorazowe płatki kosmetyczne z frotte bambusowej, 5 szt.

35,00 zł
Dodaję...

Opis

Wielorazowe płatki kosmetyczne z frotte bambusowej, 5 szt.

Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku to wspaniała alternatywa dla tych jednorazowych pod względem ekologicznym, ekonomicznym i estetycznym. Stworzone z myślą i o Tobie, i o planecie.

Płatki zostały wykonane z miękkiej, ale jednocześnie wytrzymałej frotte bambusowej, bardzo przyjemnej w kontakcie ze skórą. Jak najbardziej nadają się do codziennego użytku i niezależnie od tego czy naniesiesz na nie produkt do demakijażu, tonik czy hydrolat - dadzą radę! A co potem? Po prostu wrzuć je do pralki, wysusz i używaj dalej. 

Tak proste rozwiązanie stanowi ogromną ulgę dla środowiska, które codziennie obciążane jest niebotyczną ilością jednorazowych akcesoriów kosmetycznych. Ale to także ulga dla portfela – inwestujesz w nie raz i na długi czas możesz zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu tradycyjnych wacików.

Płatki wielokrotnego użytku są również wspaniałą opcją na podróż, ponieważ zajmują znacznie mniej miejsca w plecaku czy walizce. Całą paczkę wacików zastępujesz kilkoma płatkami, które po każdym użyciu możesz ręcznie wyprać w zlewie lub pod prysznicem.

Nie sposób pominąć kwestię wizualu. Co tu dużo mówić - atrakcyjne z nich bestie :)

Zalety:

  • wykonane z wytrzymałej frotte bambusowej
  • przyjemne w dotyku
  • do codziennego użytku
  • przyjazne dla środowiska
  • idealne w podróży
Pokaż cały opis

Cechy

Cera:do wszystkich typów skóry
Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:5
Kraj producenta:Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń