Wstecz
Bambusowa szczoteczka do zębów z nylonowym, czarnym włosiem odpowiednia dla wegan

Smilebite Bambusowa szczoteczka do zębów z nylonowym, czarnym włosiem odpowiednia dla wegan

19,00 zł

Opis

Bambusowa szczoteczka do zębów z nylonowym, czarnym włosiem odpowiednia dla wegan

Dokładnie czyści zęby i nie uszkadza dziąseł

BAMBUSOWA SZCZOTECZKA SMILEBITE– ŁAGODNA I SKUTECZNA PIELĘGNACJA ZĘBÓW

Bambusowa szczoteczka do zębów marki Smilebite sprawdza się idealnie w codziennej pielęgnacji. Dokładnie czyści zęby, a jednocześnie nie podrażnia dziąseł. To doskonałe rozwiązanie dla każdego weganina i nie tylko. Bambusowa szczoteczka dedykowana jest wszystkim, którym zależy na środowisku i skutecznej pielęgnacji zębów.

Dlaczego bambusowa szczoteczka do zębów to bardzo dobry wybór?

  • wytrzymała
  • dokładne czyści zęby
  • nie uszkadza dziąseł i szkliwa

Bambusowa szczoteczka do zębów marki Smilebite różni się od zwykłej pod wieloma względami. Przede wszystkim anatomią. Jej trzon wykonano z bambusa – bardzo wytrzymałej rośliny, naturalnie posiadającej substancje przeciwgrzybiczne. Szczoteczka odporna jest na działanie wody i drobnoustrojów. Posiada nylonowe włosie, które doskonale usuwa osad i zanieczyszczenia z powierzchni zębów. Co więcej, nie podrażnia dziąseł i szkliwa.

Bambusowa szczoteczka Smilebite to produkt wegański. Idealny do codziennego stosowania, przyjazny środowisku. Dlaczego? Szczoteczki, dla zachowania odpowiedniej higieny, należy wymieniać dosyć często. Warto więc zadbać o to, aby zredukować ilość zużywanego plastiku. Wystarczy sięgnąć po równie skuteczne, ale naturalne rozwiązania. Produkt Smilebite to bardzo dobry wybór.

Sposób użycia bambusowej szczoteczki do zębów marki Smilebite:

stosować tak jak zwykłą szczoteczkę. Po użyciu należy opłukać produkt, a następnie osuszyć. Przechowywać w przewiewnym, mało wilgotnym miejscu.

Skład (INCI) bambusowej szczoteczki do zębów marki Smilebite:

nylonowe włosie, bambusowy trzon.

Pokaż cały opis

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń