Kosmetyki BIOUP

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki BIOUP

Kosmetyki BIOUP

Kosmetyki BIOUP wytwarzane są w Polsce, do tego wiele składników jest pochodzenia rodzimego, czyli pochodzą z roślin rosnących lokalnie, zarówno w kraju, jak i w Europie.

Czytaj więcejCzytaj mniej

BIOUP your skin, BIOUP your body, BIOUP your life!

Tak brzmi motto polskiej marki kosmetyków naturalnych BioUP, która stawia na przemyślane receptury i nieprzypadkowe użycie składników – w ten sposób oferuje kosmetyki, które wspierają skórę i jej procesy ochronne. Dzięki surowcom o unikalnych właściwościach pielęgnacyjnych produkty są wysoko skuteczne. Ale to nie same surowce świadczą o wysokiej jakości! Każda formuła jest przemyślana i powstaje na drodze eksperymentów, doświadczeń, a przede wszystkim chęci stworzenia czegoś wyjątkowego. Składniki działają synergicznie (uzupełniająco), zatem kosmetyki BioUp to kompleksowa pielęgnacja skierowana do każdego rodzaju skóry, bez względu na to, czy jest to skóra wrażliwa, zanieczyszczona czy wymagająca porządnej dawki ujędrnienia i nawilżenia.

Moc pielęgnacji w bezpiecznych opakowaniach

Każda butelka lub słoik od BIOUP zawiera najwyższej jakości roślinne aktywne substancje takie jak nierafinowane oleje, destylaty, maceraty, wyciągi i hydrolaty. Co ważne, opakowania zostały tak dostosowane, aby nie tylko skrywały prawdziwą moc nawilżenia i pielęgnacji, ale też ułatwiały aplikację i dobrze chroniły składniki, aby kosmetyk służył Ci jak najdłużej i żebyś za każdym razem była tak samo zadowolona z efektu!

Większość kosmetyków jak oleje, serum czy hydrolaty zamknięta jest w szklanych butelkach z ciemnego szkła lub jest przyciemnianych etykietą, aby nie dopuścić do nich światła niszczącego ich cudowne właściwości i przyspieszającego proces utleniania. Atomizery zapewniają higieniczną aplikację, każdorazowo też wydobywasz z opakowania tyle produktu, ile akurat potrzebujesz.

Polskie kosmetyki naturalne BioUp w dużych opakowaniach jak olejek myjący do ciała mają butelkę z ciemnego plastiku. Powód? Maksymalna wygoda! Będziesz po niego sięgać w wannie lub pod prysznicem, dlatego lekkie, poręczne i nietłukące się opakowanie jest właściwie pożądane.

Kosmetyki BIOUP nie są pakowane w dodatkowe tektury, aby ograniczyć produkcję odpadów. Jeżeli cenisz sobie ideę less waste, wyroby polskiej marki mogą być odpowiednimi produktami do Twojej łazienki.

Co ważne, ochrona przed światłem i podwyższoną temperaturą jest niezwykle ważna już na procesie magazynowania. Z tego powodu BioUP zapewnia, że kosmetyki i surowce mają zapewnione odpowiednie warunki, aby do Ciebie trafił pełnowartościowy produkt. Wszystkie opakowania są testowane w zakresie szczelności oraz aplikowania odpowiedniej porcji kosmetyku.

Rzemieślnicze kosmetyki naturalne BioUp

Oferowane przez Bio Up kosmetyki nie są produkowane masowo. Każdy produkt powstaje w ścisłej współpracy osób, które na co dzień interesują się kosmetologią i pielęgnacją, grafików i dostawców. Surowce kupowane są w małych ilościach, więc można powiedzieć, że BioUp to mała, rzemieślnicza manufaktura, która za cel stawia sobie dostarczenie naturalnych kosmetyków stworzonych z dbałością o każdy detal: od wyboru surowców i dostawców poprzez transport, sposób przechowywania, sam proces produkcji aż po wybór odpowiednich opakowań i na końcu starania, aby możliwie skrócić czas, w którym gotowy produkt trafi do Twoich rąk.

Kosmetyki naturalne i ekologiczne BioUp spełniają wszystkie wymogi sanitarne dotyczące produkcji kosmetyków, a same kosmetyki z logo BIOUP są przebadane laboratoryjnie i posiadają odpowiednią dokumentację pozwalającą na ich sprzedaż na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Zachowaj młody wygląd z BioUp!

Receptury kosmetyków polskich BioUp są opracowywane z myślą o potrzebach skóry kobiet w wieku 30-50 lat. To oznacza, że przede wszystkim mają intensywnie nawilżać, wspierać naturalne procesy obronne skóry, a także widocznie poprawiać jędrność. Regularne stosowanie kosmetyków jak hydrolaty, oleje, serum, toniki mają przede wszystkim pomóc zachować młody wygląd. Z ich cennych właściwości należy wymienić ochronne, ponieważ efektywnie chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i szkodliwymi warunkami jak pył, zanieczyszczenia, klimatyzacja, wiatr. Tylko zdrowa skóra, która jest pielęgnowana bezpiecznymi naturalnymi składnikami, jest w stanie skutecznie oprzeć się niekorzystnym czynnikom! Dzięki kosmetykom Bio Up oczyścisz, odżywisz i ukoisz swoją skórę, dzięki czemu będzie po prostu piękniej wyglądać.

BIOUP – produkty naturalne, organiczne, ekologiczne

Kosmetyki BioUp tworzone są z naturalnych składników pochodzących ze zweryfikowanych źródeł i renomowanych dostawców z Polski i z Europy. Surowce charakteryzują się niskim stopniem przetworzenia. Jeśli jest konieczność użycia konserwantu, marka wybiera tylko te aprobowane do użycia w kosmetykach naturalnych i dopuszczone przez instytucje zajmujące się certyfikacją produktów jak EcoCert. Większość stosowanych przez BIOUP surowców pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych. To oznacza, że nie tylko w okresie wzrostu danej rośliny była ona traktowana bez użycia szkodliwych nawozów i środków ochrony roślin, ale i w procesie pozyskiwania z niej surowca (oleju, destylatu) nie zostały użyte środki chemiczne.

Polskie kosmetyki naturalne BIOUP

Produkty BIOUP wytwarzane są w Polsce, do tego wiele składników jest pochodzenia rodzimego, czyli pochodzą z roślin rosnących lokalnie, zarówno w kraju, jak i w Europie. Niekiedy marka sięga po rośliny egzotyczne lub niewystępujące w regionie, ale tylko dlatego, że chce oferować unikalne receptury maksymalnie wspierające pielęgnację skóry. W takim przypadku wybiera tylko surowce ze źródeł zrównoważonych, dbających o dobro środowiska i ludzi.
BIOUP – nietestowane na zwierzętach i wegańskie

Wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla wegan. W przyszłości marka kosmetyczna BioUp planuje wprowadzić do receptur wosk pszczeli, który charakteryzuje się wysoką skutecznością, jeśli mowa o ochronie i pielęgnacji skóry. Kosmetyki nie są także testowane na zwierzętach.

Każdy kosmetyk z logo BIOUP przeszedł przez szereg badań laboratoryjnych potwierdzających jego bezpieczeństwo. Kosmetyki są prawnie dopuszczone do obrotu w Polsce i poza jej granicami.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń