Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne bazy pod cienie do powiek

Uwielbiasz mieć pięknie umalowane powieki, ale nałożone na nie cienie nie utrzymują się wystarczająco długo? Wypróbuj naturalne bazy pod cienie do powiek – te niepozorne kosmetyki potrafią zdziałać cuda. Nie tylko wyrównują koloryt skóry i ułatwiają aplikację cieni, ale również przedłużają trwałość makijażu o kilka godzin. Dzięki nim będziesz mogła cieszyć się niezmiennie pięknym makijażem oczu nawet podczas upalnego lata i podczas całonocnej imprezy!

Najczęstsze problemy z cieniami do powiek – też je znasz?

Podczas wybierania cieni do powiek często kierujemy się po prostu ich pięknym i oryginalnym kolorem, aksamitną teksturą lub reklamą. Czasami zapominamy, że równie ważna jest jakość i skład kosmetyku, który determinuje późniejszy efekt i trwałość makijażu. Nawet najpiękniejsze cienie, jeśli są niedostatecznej jakości, dość szybko ujawniają swoją niedoskonałość poprzez nieestetyczne rolowanie się, obsypywanie, a także zmianę barwy po dłuższym kontakcie ze skórą.

Niestety podobne problemy mogą wystąpić także przy używaniu najlepszych cieni do powiek. Dotyczy to kobiet mających tłustą bądź mieszaną cerę. W ich przypadku skóra na powiekach, podobnie jak na całej twarzy, ma tendencję do produkowania nadmiernej ilości sebum, co ma bezpośredni wpływ na makijaż. W efekcie cienie po pewnym czasie zaczynają się rolować i ścierać, a także zbierać w załamaniach powieki. Makijaż oczu zaczyna wyglądać źle i wymaga poprawek lub wykonania go od nowa.

Tym wszystkim problemom można skutecznie zapobiegać poprzez stosowanie specjalnego kosmetyku, którym jest baza pod cienie. Przedłużanie trwałości makijażu to jednak tylko jedna z jego licznych zalet!

Poznaj wszystkie zalety bazy pod cienie!

Baza pod cienie to kosmetyk specjalistyczny o bardzo wąskim zakresie stosowania (nakładamy go wyłącznie na powieki), dlatego może Ci się wydawać, że jest on zbędny. Tymczasem sięga po niego coraz więcej kobiet, które dostrzegają znaczną różnicę w makijażu oczu po jego zastosowaniu.

Do największych korzyści z używania bazy pod cienie należy zaliczyć:

- wydłużenie trwałości makijażu – nałożone na bazę cienie utrzymują się na skórze o wiele dłużej, nawet podczas upału,
czy całonocnej imprezy,
- zapobieganie ważeniu się cieni i ich rolowaniu, a także gromadzeniu w załamaniach powieki,
- wyrównanie kolorytu skóry i delikatne krycie – baza pod cienie najczęściej ma odcień zbliżony do naturalnego koloru
skóry (nude) i jej pigmenty pozwalają na ukrycie drobnych niedoskonałości (np. zbyt widocznych żyłek) oraz -
ujednolicenie kolorytu powiek, co ułatwia uzyskanie perfekcyjnego efektu makijażu,
- ułatwienie aplikacji cieni sypkich – jeśli stosujesz sypkie kosmetyki mineralne do makijażu, baza pod cienie ułatwi Ci ich
aplikację i poprawi przyczepność kosmetyku do skóry, a także sprawi, że końcowy efekt będzie jeszcze bardziej gładki i
satynowy,
- lepszy efekt makijażu – baza pod cienie pozwala wydobyć z cieni maksymalny efekt kolorystyczny – kolory cieni stają
się głębsze i bardziej wyraziste bez konieczności nakładania wielu warstw kosmetyku.

Naturalne bazy pod cienie – delikatne, skuteczne i wielofunkcyjne

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie naturalne bazy pod cienie, których formuły oparte są głównie na naturalnych składnikach, takich jak minerały, glinki, czy oleje roślinne. Są to więc kosmetyki przyjazne dla Twojej skóry, które nie obciążą jej, nie powinny jej podrażnić, ani uczulić.

Do wyboru masz typowe bazy pod cienie, a także kosmetyki wielofunkcyjne, które między innymi doskonale sprawdzają się jako baza pod makijaż powiek. Przykładem jest innowacyjna i ultralekka rosa do makijażu, którą możesz stosować do utrwalenia cieni, eyelinera, a nawet tuszu do rzęs.

Baza przedłużająca trwałość makijażu to kosmetyk, dzięki któremu możesz cieszyć się pięknym makijażem bez względu na warunki nawet przez wiele godzin – przez cały dzień w biurze, szkole, a także podczas całonocnej imprezy, czy w czasie upalnego lata. Jeśli do tej pory baza pod cienie była dla Ciebie kosmetykiem zbędnym, to już po pierwszym jej użyciu przekonasz się, że jest zupełnie odwrotnie! Wypróbuj nasze delikatne naturalne bazy pod cienie i ciesz się zawsze perfekcyjnym makijażem oczu!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń