Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne kredki do brwi

Kredki do makijażu na dobre zagościły już w naszych kosmetyczkach. Już nie tylko kredki do podkreślania oka są obiektem pożądania, ale również trwałe kredki do makijażu brwi. Kluczem jest znalezienie takiej kredki, która będzie łatwa w użyciu, ułatwi modelowanie brwi, a przede wszystkim, zapewni w pełni naturalny efekt. I tutaj wkraczają cenione marki kosmetyków naturalnych.

Kredki do brwi ze szczoteczką

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są naturalne kredki do brwi ze szczoteczką, dzięki którym nie tylko nadasz kształtu brwiom i je wypełnisz, ale także wygodnie je wymodelujesz i utrzymasz włoski w ryzach. Praktyczna szczoteczka jest włączona w kredkę i skrywa się pod zatyczką, zatem zawsze masz ją pod ręką i nawet w ciągu dnia możesz poprawić niesforne włoski. Kredki mają gęstą konsystencję, dzięki czemu nie ma konieczności utrwalania brwi za pomocą żelu czy wosku – wystarczy, że po pomalowaniu przeczeszesz włoski i jesteś gotowa na wyjście!

Na bazie naturalnych składników

Kredki do modelowania brwi dostępne w Triny.pl to produkty sprawdzonych i cenionych producentów jak Neve Cosmetics, dla których priorytetem jest w 100% zdrowa pielęgnacja bez ryzyka alergii i naruszenia warstwy ochronnej skóry. Nie zawierają szkodliwych substancji jak parabeny, silikony czy pochodne ropy naftowej, większość z nich jest również odpowiednia dla wegan i testowana dermatologicznie. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz naturalną pielęgnację, która nie będzie obciążać Twojej skóry i środowiska. Mało tego – roślinne ekstrakty będą dodatkowo wzmacniać włoski, dzięki czemu Twoje brwi będą gęste i silne.

Dobierz kredkę do brwi do Twojego typu urody

W ofercie posiadamy kredki do stylizacji brwi, które bez problemu dopasujesz pod swój typ urody i kolor włosów. Możesz wybierać spośród ciemnych brązów, ciepłych blondów, kolorów miedzianych czy nawet intensywnie czarnych. Pamiętaj, że brwi są Twoją wizytówką i to one wpływają na końcowy efekt makijażu. Gęste i perfekcyjne wymodelowane brwi podkreślą moc Twojego spojrzenia!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń