Kategorie

Kraj producenta

Naturalne balsamy brązujące i samoopalacze

Naturalne balsamy brązujące oraz samoopalacze to doskonały sposób na pięknie opalone ciało bez względu na porę roku i bez konieczności narażania się na szkodliwe działanie promieni UV. Korzystanie z takich kosmetyków ma jeszcze jedną zaletę – zawarte w nich roślinne składniki fenomenalnie pielęgnują skórę, pozostawiając ją nie tylko pięknie opaloną, ale także nawilżoną, odżywioną i idealnie gładką.

Poznaj sposób na bezpieczne opalanie!

Najładniejsza jest opalenizna uzyskana w sposób naturalny, czyli pod wpływem promieni słonecznych. Niestety można na nią liczyć wyłącznie w okresie letnim i to w dodatku z zachowaniem wielu środków ostrożności. Promienie UV, zarówno te pochodzące ze słońca, jak i z lamp w solarium, mogą uszkodzić skórę i zwiększyć ryzyko nowotworu. W 100% bezpieczna opalenizna jest dzisiaj możliwa wyłącznie poprzez stosowanie naturalnych kosmetyków, które nie narażają skóry na działanie promieni UV, lecz nadają jej piękny złocisty koloryt dzięki działaniu naturalnych ekstraktów roślinnych. Są to np. ekstrakty z orzecha włoskiego lub niepokalanka pospolitego. Działanie brązujące niektóre preparaty zawdzięczają też związkowi cukrowemu DHA pochodzącego z buraków cukrowych. Ekstrakty roślinne, w tym DHA, są całkowicie bezpieczne dla organizmu, nie powodują też żadnych podrażnień skóry.

Skóra muśnięta słońcem dzięki roślinnym ekstraktom

Naturalny kosmetyk brązujący, który bazuje na roślinnych składnikach, nie wnika w głębsze warstwy skóry, lecz mimo to daje efekt bardzo naturalnej opalenizny, która utrzymuje się na skórze nawet wiele dni. W przeciwieństwie do solarium kosmetyki roślinne nie pozostawiają na skórze sztucznego pomarańczowego odcieniu – po naturalnym samoopalaczu lub balsamie brązującym jest on zwykle bardzo zbliżony do efektu, jaki uzyskuje się w wyniku opalania na słońcu. Piękny brązowo- złoty odcień stopniowo blednie, dokładnie tak, jak naturalna opalenizna. Wystarczy jednak regularnie stosować kosmetyk, aby cieszyć się opalonym ciałem nawet przez cały rok.

Naturalny samoopalacz zapewni Ci efekt pięknej opalenizny

Jeśli marzy Ci się naturalna opalenizna bez spędzania wielu godzin na słońcu, wybierz naturalny samoopalacz, który nada Twojej skórze ciemniejszy odcień już po kilku godzinach od aplikacji kosmetyku. Będzie to delikatna złocista opalenizna, którą możesz wzmocnić w każdej chwili poprzez powtórne nałożenie preparatu. Naturalny samoopalacz zmieni odcień Twojej skóry, ale nie pobrudzi ubrań ani pościeli. W naszym sklepie proponujemy Ci najlepsze kosmetyki tego rodzaju, które bardzo łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają, dlatego po ich aplikacji efektem jest równomierna opalenizna bez smug. W zależności od potrzeb możesz wybrać kosmetyk do ciała lub naturalny samoopalacz do twarzy o lżejszej formule, który nada Twojej cerze dużo bardziej naturalnie wyglądający odcień niż najlepszy bronzer.

Naturalny balsam brązujący poprawi koloryt Twojej skóry

Jeśli chcesz jedynie podkreślić opaleniznę np. po wakacjach lub uzyskaną w wyniku stosowania samoopalacza, możesz użyć naturalnego balsamu brązującego. Jego głównym zadaniem jest pielęgnacja, a także podkreślenie i poprawa kolorytu skóry poprzez delikatne działanie brązujące. Jednym z najlepszych roślinnych składników stosowanych w takich balsamach jest masło kakaowe – w połączeniu np. z naturalnym DHA nadaje ono skórze piękny orzechowy odcień, a także sprawia, że staje się ona niewiarygodnie miękka i jedwabiście gładka.

Piękna opalenizna bez podrażnień!

Naturalne samoopalacze i balsamy brązujące, jakie znajdziesz w naszym sklepie, w większości przypadków zawierają ekstrakty z roślin pochodzących z ekologicznych upraw. Są to kosmetyki niezwykle delikatne dla skóry, niepowodujące żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych. Dzięki temu naturalną opalenizną możesz cieszyć się nawet wtedy, gdy masz bardzo wrażliwą skórę. W naszym katalogu znajduje się nawet kosmetyk odpowiedni dla osób z AZS! Właściciele wrażliwej skóry zwykle nie mogą nawet przez krótki czas przebywać na słońcu, bo pod wpływem promieni słonecznych staje się ona szybko zaczerwieniona i podrażniona – naturalne kosmetyki brązujące są dla nich całkowicie bezpieczne i pozwalają uzyskać efekt opalonej skóry bez skutków ubocznych!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń