Kategorie

Wyczyść filtr

Kosmetyki Veoli Botanica: produkty i opinie

Veoli Botanica to polskie kosmetyki naturalne, odpowiednie dla wegan, wykazujące wysokie właściwości pielęgnacyjne. Formuły Stress Less ze składnikami Cruelty Free.

 

Współczesny świat pędzi, a to z kolei przekłada się na stan naszej cery. Ratunkiem są kosmetyki Veoli Botanica, stworzone z myślą o tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby skóry, z jakimi zmaga się aktywna kobieta XXI wieku. Jakie to problemy? Przesuszenia, nadwrażliwość, skłonność do podrażnień, osłabiona odporność skóry - wszystko to wpływa na utratę elastyczności i szybsze pojawienie się oznak starzenia (jest to zjawisko zwane inflammaging).

Stress less - w trosce o spokój ciała i ducha

Veoli Botanica stawia na innowację biotechnologiczną oraz aktywne kompleksy roślinne. Ich głównym zadaniem jest wyciszenie cery i złagodzenie objawów stresu.

Naturalne polskie kosmetyki Veoli Botanica to:

  • innowacyjne formuły roślinne bez silikonów
  • sprawdzone i skuteczne polskie ekstrakty roślinne
  • receptury stress-less
  • kosmetyki odpowiednie dla wegan
  • składniki wyłącznie roślinne i Cruelty Free
  • kosmetyki odpowiednie do każdego rodzaju skóry
  • opakowania nadające się do recyklingu
  • idealne do domowego SPA

Polska marka kosmetyczna Veoli Botanica stworzyła nowoczesne formuły w oparciu o naturalne składniki takie jak: GEMMOCALM ®, Hydroavena™ HpO, LycoMega®, Polyplant Red Fruits, BIOPHILIC ™ H oraz Dermasooth™. Kosmetyki komponowane są ze znanych i tradycyjnych składników roślinnych o udowodnionej i renomowanej skuteczności.

Polskie składniki naturalne

Marka Veoli Botanica została stworzona dla świadomych, nowoczesnych i aktywnych kobiet, które w kosmetykach poszukują sprawdzonych składników aktywnych. Formuły czerpią maksymalnie z tego, co przynosi natura i zawierają polskie składniki naturalne. Wynika to nie tylko z chęci promowania polskich surowców, ale przede wszystkim pełnej świadomości ich dobroczynnego działania na skórę. Używane ekstrakty i wyciągi roślinne znane są od wieków i stosowane przez nasze babcie. Stąd w kosmetykach Veoli Botanica znajdziesz tylko znajomo brzmiące rośliny, jak ekstrakty z nagietka, pączków topoli czy czarnego bzu. Nie brakuje również innowacyjnych formuł jak GEMMOCALM®, czyli aktywnego ekstraktu z pąków czarnej porzeczki, czy POLYPLANT RED FRUITS - kompleksu naturalnych ekstraktów owocowych.
Co więcej, Veoli Botanica do produkcji kosmetyków używa wyłącznie składników pochodzenia roślinnego z zaufanych źródeł. Składniki są wegańskie i Cruelty Free.

Kosmetyki Veoli oczarują Cię zapachami

Głównym zadaniem kosmetyków jest pielęgnacja, ale nie oznacza to rezygnację z doznań sensorycznych. Stąd Veoli Botanica to nie tylko skuteczne formuły, ale też upajające zapachy! Działają niczym aromaterapia i wpływają pozytywnie na samopoczucie. Niektóre pachną relaksującą lawendą, która na dodatek uszczęśliwia, inne maliną i słodką pomarańczą, które energerytują. Brzoskwinia i śliwka wprowadzą Cię za to w błogi stan relaksu.

Opakowanie nadające się do recyklingu

Świadomość pielęgnacyjna dzisiaj nie odnosi się tylko do wiedzy, jakich składników w kosmetykach szukać, ale też do ekologii. Stąd promowane są marki kosmetyczne dbające o środowisko, co ma odzwierciedlenie w opakowaniach. Veoli Botanica oferuje kosmetyki naturalne w opakowaniach nadających się do recyklingu, są to mianowicie szklane buteleczki i słoiczki. Tym bardziej zachęcamy do sięgania po przyjazne środowisku produkty, które nie przyczyniają się do zbędnego zaśmiecania naszej planety.

Polskie kosmetyki wegańskie

Marka Veoli Botanica powstała w 2016 roku z inicjatywy Moniki Solorz. Prywatnie była i jest fanką naturalnych produktów, a w tamtym czasie ich oferta na rynku była dość okrojona. Stąd podjęła decyzję - nowoczesne kobiety zasługują na polskie wegańskie kosmetyki naturalne, które będą odpowiedzią na potrzeby skóry ciągle narażonej na szkodliwe czynniki czy stres oksydacyjny. Dzięki jej wytrwałości, intuicji, a także wiedzy dziś możesz cieszyć się dobroczynnymi właściwościami kosmetyków Veoli, które znajdziesz w naszym sklepie!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń