Kosmetyki Veoli Botanica

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki Veoli Botanica

Kosmetyki Veoli Botanica

Wypróbuj krem BB, serum oraz peeling!

Veoli Botanica to polskie kosmetyki naturalne, odpowiednie dla wegan, wykazujące wysokie właściwości pielęgnacyjne. Formuły Stress Less ze składnikami Cruelty Free.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Współczesny świat pędzi, a to z kolei przekłada się na stan naszej cery. Ratunkiem są kosmetyki Veoli Botanica, stworzone z myślą o tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby skóry, z jakimi zmaga się aktywna kobieta XXI wieku. Jakie to problemy? Przesuszenia, nadwrażliwość, skłonność do podrażnień, osłabiona odporność skóry - wszystko to wpływa na utratę elastyczności i szybsze pojawienie się oznak starzenia (jest to zjawisko zwane inflammaging).

Stress less - w trosce o spokój ciała i ducha

Veoli Botanica stawia na innowację biotechnologiczną oraz aktywne kompleksy roślinne. Ich głównym zadaniem jest wyciszenie cery i złagodzenie objawów stresu.

Naturalne polskie kosmetyki Veoli Botanica to:

  • innowacyjne formuły roślinne bez silikonów
  • sprawdzone i skuteczne polskie ekstrakty roślinne
  • receptury stress-less
  • kosmetyki odpowiednie dla wegan
  • składniki wyłącznie roślinne i Cruelty Free
  • kosmetyki odpowiednie do każdego rodzaju skóry
  • opakowania nadające się do recyklingu
  • idealne do domowego SPA

Polska marka kosmetyczna Veoli Botanica stworzyła nowoczesne formuły w oparciu o naturalne składniki takie jak: GEMMOCALM ®, Hydroavena™ HpO, LycoMega®, Polyplant Red Fruits, BIOPHILIC ™ H oraz Dermasooth™. Kosmetyki komponowane są ze znanych i tradycyjnych składników roślinnych o udowodnionej i renomowanej skuteczności.

Polskie składniki naturalne

Marka Veoli Botanica została stworzona dla świadomych, nowoczesnych i aktywnych kobiet, które w kosmetykach poszukują sprawdzonych składników aktywnych. Formuły czerpią maksymalnie z tego, co przynosi natura i zawierają polskie składniki naturalne. Wynika to nie tylko z chęci promowania polskich surowców, ale przede wszystkim pełnej świadomości ich dobroczynnego działania na skórę. Używane ekstrakty i wyciągi roślinne znane są od wieków i stosowane przez nasze babcie. Stąd w kosmetykach Veoli Botanica znajdziesz tylko znajomo brzmiące rośliny, jak ekstrakty z nagietka, pączków topoli czy czarnego bzu. Nie brakuje również innowacyjnych formuł jak GEMMOCALM®, czyli aktywnego ekstraktu z pąków czarnej porzeczki, czy POLYPLANT RED FRUITS - kompleksu naturalnych ekstraktów owocowych.
Co więcej, Veoli Botanica do produkcji kosmetyków używa wyłącznie składników pochodzenia roślinnego z zaufanych źródeł. Składniki są wegańskie i Cruelty Free.

Kosmetyki Veoli oczarują Cię zapachami

Głównym zadaniem kosmetyków jest pielęgnacja, ale nie oznacza to rezygnację z doznań sensorycznych. Stąd Veoli Botanica to nie tylko skuteczne formuły, ale też upajające zapachy! Działają niczym aromaterapia i wpływają pozytywnie na samopoczucie. Niektóre pachną relaksującą lawendą, która na dodatek uszczęśliwia, inne maliną i słodką pomarańczą, które energerytują. Brzoskwinia i śliwka wprowadzą Cię za to w błogi stan relaksu.

Opakowanie nadające się do recyklingu

Świadomość pielęgnacyjna dzisiaj nie odnosi się tylko do wiedzy, jakich składników w kosmetykach szukać, ale też do ekologii. Stąd promowane są marki kosmetyczne dbające o środowisko, co ma odzwierciedlenie w opakowaniach. Veoli Botanica oferuje kosmetyki naturalne w opakowaniach nadających się do recyklingu, są to mianowicie szklane buteleczki i słoiczki. Tym bardziej zachęcamy do sięgania po przyjazne środowisku produkty, które nie przyczyniają się do zbędnego zaśmiecania naszej planety.

Polskie kosmetyki wegańskie Veoli Botanica

Marka Veoli Botanica powstała w 2016 roku z inicjatywy Moniki Solorz. Prywatnie była i jest fanką naturalnych produktów, a w tamtym czasie ich oferta na rynku była dość okrojona. Stąd podjęła decyzję - nowoczesne kobiety zasługują na polskie wegańskie kosmetyki naturalne, które będą odpowiedzią na potrzeby skóry ciągle narażonej na szkodliwe czynniki czy stres oksydacyjny. Dzięki jej wytrwałości, intuicji, a także wiedzy dziś możesz cieszyć się dobroczynnymi właściwościami kosmetyków Veoli, które znajdziesz w naszym sklepie!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń