Kategorie

Marka

Kraj producenta

Naturalne olejki do włosów

Strona 1 z 3

Olejowanie włosów przy pomocy naturalnych olejów roślinnych to bardzo stara metoda pielęgnacji, znana od setek lat w wielu regionach świata. Dzisiaj wróciła do łask, ponieważ okazała się świetnym sposobem na regenerację włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, z którymi nie radzą sobie nawet najlepsze odżywki i maski. Po naturalne olejki do włosów sięgają także osoby, które chcą mieć po prostu zdrowe oraz idealnie gładkie i pięknie błyszczące włosy bez przeciążania ich zbędnymi kosmetykami. Olejki do włosów może stosować każdy – sprawdź naszą szeroką ofertę tych naturalnych produktów i wybierz najlepszy dla siebie!

Dlaczego warto olejować włosy?

Oprócz tego, że naturalne olejki do włosów działają na nie silnie odżywczo, wykazują także szereg innych właściwości pielęgnacyjnych. W szczególności zaleca się je stosować na włosy bardzo zniszczone, suche, matowe i łamliwe, które wymagają intensywnego odżywienia i odbudowy np. po częstym rozjaśnianiu lub innych zabiegach fryzjerskich. Regularne olejowanie włosów pozwala uzyskać wiele pozytywnych efektów m.in.:
• wyraźne wygładzenie włosów
• nawilżenie włosów
• ochrona przed utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych
• odbudowanie zniszczonej struktury włosa
• wzmocnienie i uelastycznienie włosów
• zapobieganie rozdwajaniu się końcówek.

Warto jednak pamiętać, że o właściwościach olejku w dużej mierze decyduje jego rodzaj. Dlatego zanim zaczniesz stosować olejowanie włosów, dokładnie określ rodzaj swoich włosów oraz ich potrzeby! Jeśli nie wiesz, który naturalny olejek do włosów będzie dla Ciebie najlepszy lub jak wzmocnić włosy za ich pomocą, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym przewodnikiem po olejowaniu włosów https://triny.pl/blog/olejowanie-wlosow-przewodnik. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat sposobu doboru olejku do rodzaju włosów, a także o technikach olejowania i zaletach tego zabiegu.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń