Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne olejki do włosów

Strona 1 z 3

Olejowanie włosów przy pomocy naturalnych olejów roślinnych to bardzo stara metoda pielęgnacji, znana od setek lat w wielu regionach świata. Dzisiaj wróciła do łask, ponieważ okazała się świetnym sposobem na regenerację włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, z którymi nie radzą sobie nawet najlepsze odżywki i maski. Po naturalne olejki do włosów sięgają także osoby, które chcą mieć po prostu zdrowe oraz idealnie gładkie i pięknie błyszczące włosy bez przeciążania ich zbędnymi kosmetykami. Olejki do włosów może stosować każdy – sprawdź naszą szeroką ofertę tych naturalnych produktów i wybierz najlepszy dla siebie!

Naturalne olejki do włosów dostępne w naszej ofercie

O tym, jakie właściwości ma olej do włosów, w dużej mierze decyduje jego rodzaj. Dlatego zanim zaczniesz stosować olejowanie włosów, dokładnie określ typ swoich włosów oraz ich potrzeby! Zapoznaj się też z działaniem poszczególnych preparatów. Olej rycynowy na włosy działa wzmacniająco i regenerująco. Sprawia, że rosną szybciej i są gęstsze. Z kolei olejek arganowy do włosów jest idealny do pielęgnacji suchych i matowych kosmyków. Doskonale nawilża, wygładza i wzmacnia. Ten szczególny olej do włosów nie obciąża pasm i nadaje im piękny blask. W dodatku zapobiega rozdwajaniu się końcówek i wspomaga walkę z łupieżem, dlatego jeśli zmagasz się z tymi problemami, polecany produkt okaże się Twoim sprzymierzeńcem.

A może olej kokosowy do włosów

Jaki jeszcze naturalny olejek do włosów możesz zamówić w Triny? Innym znakomitym produktem w naszej ofercie jest olej kokosowy do włosów. Chroni on pasma przed utratą protein. Świetnie wnika w strukturę włosa i skutecznie nawilża. Stosując olej kokosowy do włosów, możesz liczyć na to, że Twoje kosmyki będą miękkie, lśniące i mocne. Proponujemy Ci również inny popularny wśród włosomaniaczek produkt. Zastosuj olejek z czarnuszki do włosów, by przywrócić pasmom zdrowy wygląd i wzmocnić cebulki. Substancja wykazuje silne działanie odżywcze i regeneracyjne. Możesz stosować ten ceniony olejek do włosów również po to, by pozbyć się łupieżu. Substancji używa się też w celu zapobiegania wypadaniu włosów.

To tylko niektóre z produktów dostępnych w tej kategorii. Zapoznaj się z całą bogatą ofertą, by znaleźć w niej naturalny olejek do włosów idealny dla siebie!

Zastosuj naturalny olej do włosów – warto!

Oprócz tego, że naturalne olejki do włosów działają na nie silnie odżywczo, wykazują także szereg innych właściwości pielęgnacyjnych. W szczególności zaleca się je stosować na włosy bardzo zniszczone, suche, matowe i łamliwe, które wymagają intensywnego odżywienia i odbudowy np. po częstym rozjaśnianiu lub innych zabiegach fryzjerskich.

Olejowanie włosów - zalety

Regularne olejowanie włosów pozwala uzyskać wiele pozytywnych efektów m.in.:

  • wyraźne wygładzenie włosów
  • nawilżenie włosów
  • ochrona przed utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych
  • odbudowanie zniszczonej struktury włosa
  • wzmocnienie i uelastycznienie włosów
  • zapobieganie rozdwajaniu się końcówek.

Naturalne olejki do włosów mają wiele cennych właściwości, dlatego włącz je do codziennej pielęgnacji! Możesz stosować je na wiele rozmaitych sposobów, nie tylko do olejowania włosów. Wiele z nich nadaje się do bezpośredniego stosowania na skórę. Olej do włosów może stać się też idealnym dodatkiem uzupełniającym działanie masek. Zdecydowanie warto mieć w swojej łazience buteleczkę substancji bogatej w składniki pielęgnacyjne. Sprawdź, który naturalny olejek do włosów najlepiej spełni potrzeby Twoich kosmyków i zamów go jeszcze dziś!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń