Kategorie

Wyczyść filtr

Eeny Meeny: promocje i opinie

Polskie kosmetyki naturalne powstałe z myślą o potrzebach najbardziej wrażliwej skóry, w tym skóry przyszłych mam i dzieci. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że proste i naturalne formuły są skuteczne!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Odkryj wspólnie z Triny markę kosmetyków naturalnych Eeny Meeny! Początkowo jej oferta skupiała się na potrzebach pielęgnacyjnych kobiet w ciąży, dziś misją marki jest tworzenie bezpiecznych kosmetyków dla całej rodziny. A wszystko to z dbałością o bezpieczeństwo i składniki naturalne, dzięki czemu kosmetyki są odpowiednie nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Gotowa na poznanie bliżej Eeny Meeny? Zaczynamy!

Polskie kosmetyki naturalne Eeny Meeny

Nazwa marki wzięła się od najpopularniejszej wyliczanki (czytaj: ini mini), co doskonale odzwierciedla pierwsze założenia marki: tworzyła kosmetyki z myślą o kobietach przygotowujących się do macierzyństwa i najmłodszych pociechach. Z czasem okazało się, że z podobnymi problemami zmagają się również osoby dorosłe, dlatego marka wzbogaciła swoje portfolio o trzy linie kosmetyczne, które odpowiadają na konkretne problemy skórne jak AZS czy ekstremalnie wrażliwa skóra.

Polskie kosmetyki Eeny Meeny w skrócie:

  • minimum 98,2% surowców pochodzenia naturalnego
  • nie zawierają silikonów, parabenów, sztucznych barwników i olejów mineralnych
  • hipoalergiczne formuły (brak potencjalnych alergenów)
  • brak kompozycji zapachowej w produktach niezmywalnych (ich zapach wynika bezpośrednio z zastosowanych surowców)
  • niskie stężenie kompozycji zapachowych w produktach zmywalnych
  • trzy linie kosmetyczne odpowiadające na różne problemy skórne

Łącząc to wszystko razem, otrzymujemy delikatne, ale skuteczne kosmetyki wielozadaniowe dla całej rodziny. Takie podejście jest bardzo istotne, ponieważ skóra przyszłej mamy i dziecka się różnią, ale kosmetyki stosowane w pielęgnacji mogą być zbliżone – kluczowa jest ich naturalność, bezpieczeństwo i hipoalergiczność.

Co wyróżnia kosmetyki Eeny Meeny?

Polskie kosmetyki Eeny Meeny wyróżniają się przede wszystkim składem, który został dokładnie przebadany, a przy tym jest przejrzysty i czytelny. Kosmetyki zawierają minimum 98,2% składników pochodzenia naturalnego, co nie jest tylko pustym sloganem, ponieważ jest to zgodne i liczone na podstawie normy ISO 16128. Nie ma tu miejsca na takie kontrowersyjne składniki jak silikony, parabeny i sztuczne barwniki. Zastosowane kompozycje zapachowe pojawiają się albo w śladowych ilościach (dotyczy produktów myjących jak żele myjące Eeny Meeny, mydło Eeny Meeny i szampony Eeny Meeny) albo wcale i mają zapach nadawany przez zastosowane surowce naturalne (dotyczy produktów niezmywalnych jak krem Eeny Meeny, balsamy do ciała Eeny Meeny czy serum Eeny Meeny). Dodajmy, że kosmetyki Eeeny Meeny nie zawierają potencjalnych alergenów.

Trzy linie kosmetyczne dla różnych potrzeb skóry

Obecnie polska marka Eeny Meeny ma trzy linie kosmetyczne. To, co je łączy, to ultradelikatność i hipoalergiczne formuły, a to oznacza, że są odpowiednie dla najbardziej wrażliwej skóry.

Poznaj bliżej trzy linie Eeny Meeny:

  • Eeny Meeny Mom&Baby – kosmetyki hipoalergiczne przeznaczone dla kobiet w ciąży, mam i dla dzieci od 1. dnia życia. Nie jest to wymóg: kosmetyki są polecane i szeroko stosowane przez inne osoby z problemami skórnymi.
  • Eeny Meeny Atopic – kosmetyki hipoalergiczne dla osób ze skórą bardzo wrażliwą, dotkniętą AZS, alergiczną i dla tych osób, które chcą stosować kosmetyki bez potencjalnych alergenów. Znakomicie sprawdzają się jako kosmetyki dla całej rodziny. Mogą być stosowane przez kobiety w ciąży, mamy i u starszych dzieci.
  • Eeny Meeny Beauty – kosmetyki, które są bezpieczne dla osób z wrażliwą skórą. Stosowane regularnie widocznie poprawiają stan skóry i wydobywają jej naturalne piękno.

Warto zwrócić uwagę, że linia Mom&Baby wprawdzie została zaprojektowana z myślą o przyszłym macierzyństwie, ale z produktów marki z powodzeniem korzystają inne osoby borykające się z problemami skórnymi i zgodnie z ich opiniami kosmetyki stały się rozwiązaniem, gdy inne produkty zawodziły.

Eeny Meeny – od matki dla innych matek

Za sukcesem Eeny Meeny stoi Edyta Wilk-Domalewska. Z wykształcenia jest chemikiem, kosmetologiem i menadżerem jakości, pracuje jako technolog i tworzy receptury nowoczesnych kosmetyków naturalnych. To właśnie ona testowała na sobie i swojej córeczce prototypy kosmetyków, które dziś tworzą markę Eeny Meeny. Od 2010 roku prowadzi firmę N Cosmetics, w której tworzy receptury i produkty na zlecenie kilkudziesięciu marek.

Jak sama mówi, Eeeny Meeny jest jej pierwszą marką i oczkiem w głowie. Bardzo jest z nią związana, ponieważ to właśnie w nią włożyła wiedzę, pasję, doświadczenie i serce. Markę traktuje jak swoje dziecko. Pomysł na nią pojawił się po tym, jak zdała sobie sprawę, z jakimi problemami borykają się przyszłe mamy i że często dostępne kosmetyki, nie są w stanie im sprostać.

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji Eeny Meeny w Triny

W katalogu Eeny Meeny znajdziesz kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji skóry i włosów dla całej rodziny. Są więc mydła, szampony, żele pod prysznic, balsamy do ciała, olejki do ciała, produkty na rozstępy, a nawet balsamy pielęgnacyjne BB czy ujędrniające kremy do biustu Eeny Meeny. Wszystkie opierają się na naturalnych składnikach i mają hipoalergiczne formuły przetestowane pod kątem skóry nadwrażliwej.

W Triny kochamy, to co polskie, tym bardziej zachęcamy Cię do zakupów kosmetyków Eeny Meeny. Zwłaszcza że możesz je mieć bez wychodzenia z domu – wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepie, by po kilku dniach móc przetestować te popularne naturalne kosmetyki na własnej skórze.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń