Kategorie

Wyczyść filtr

Eyelinery i naturalne kredki do oczu

Kredki i eyelinery to dla wielu kobiet kluczowe kosmetyki do wykonania perfekcyjnie pięknego makijażu oczu. Dzięki nim oczy nabierają wyrazistości, a spojrzenie zyskuje tajemniczej głębi, szczególnie w połączeniu z cieniami i maskarą. W naszym sklepie proponujemy Ci naturalne kredki i eyelinery, które nawiązują do tradycyjnych kosmetyków stosowanych od wieków przez piękności z krajów Orientu, a dzisiaj doskonale sprawdzają się w nowoczesnym makijażu.

Kajal - poznaj sekret pięknych oczu kobiet Bliskiego i Dalekiego Wschodu

Podkreślanie ciemnymi kreskami oczu stosowane było już w starożytności, zwłaszcza w krajach arabskich. Ten sposób makijażu oczu przetrwał w tym rejonie do dzisiaj, a tamtejsze kobiety stały się wręcz jego mistrzyniami.

Najpiękniejszy makijaż mają kobiety zakrywające twarz nikabem, który pozwala ukazać światu wyłącznie ich oczy. Ich głównym kosmetykiem jest czarna jak węgiel kredka do oczu, która nie tylko podkreśla naturalnie ciemną oprawę ich oczu, ale także w magiczny sposób sprawia, że białka wydają się śnieżno białe, a spojrzenie tajemnicze i magnetyczne. Używane przez arabskie piękności kredki to tzw. kohl, zwany również kajal. To naturalny kosmetyk pozyskiwany w zależności od regionu (stosuje się go również w Indiach) z minerałów, ziół, a także sadzy powstającej w wyniku spalania określonych gatunków roślin. Do niektórych wersji kosmetyków dodawane są również oleje roślinne, zioła oraz różne naturalne pigmenty.

Zachwycaj pięknym makijażem, czaruj tajemniczym spojrzeniem!

Nowoczesne naturalne kredki i eyelinery do oczu, jakie znajdziesz w naszym sklepie, pomogą Ci osiągnąć równie piękny efekt makijażu, jak ten podziwiany u kobiet z krajów Orientu. Wykonasz nimi zarówno olśniewający makijaż wieczorowy, jak również delikatnie podkreślisz oczy w makijażu dziennym.

Mineralna kredka do oczu

Do podkreślenia konturu oczu przyda Ci się bez wątpienia miękka mineralna kredka do oczu, która dostępna jest w kilkudziesięciu różnych odcieniach! Wśród nich są bardzo ciemne kredki o intensywnych i głębokich kolorach idealne do smoky eye, kredki w bardzo żywych i wesołych odcieniach, jak też subtelne, pastelowe kredki o wykończeniu matowym lub świetlistym.
Mineralne kredki są zwykle bezzapachowe i bardzo delikatne. Zawierają głównie minerały (np. mikę) i naturalne oleje roślinne, nie znajdziesz w nich natomiast parabenów oraz substancji ropopochodnych. Kosmetyki są więc bezpieczne dla skóry i oczu – nie podrażniają ani nie uczulają.

Naturalny eyeliner

Jeśli lubisz wyrazisty makijaż, koniecznie sięgnij po naturalne eyelinery. Są to najczęściej kosmetyki mineralne, które zawierają wyłącznie naturalne pigmenty. Podobnie jak zwykłe kosmetyki mają półpłynną konsystencję i wyposażone są w specjalny pędzelek ułatwiający wykonanie idealnie cienkiej i równej kreski.
Jeśli marzysz o zachwycającym i tajemniczym spojrzeniu kobiet Wschodu, wybierz eyeliner z pędzelkiem z serii inspirowanej starożytnym Egiptem – już same nazwy odcieni sugerują, jak niesamowity efekt można uzyskać, stosując te kosmetyki.

Tradycyjny kajal

Chcesz spróbować sekretnego kosmetyku do makijażu oczu kobiet Orientu? Wypróbuj naturalny kajal - na przykład ten z dodatkiem indyjskich ziół. To naturalna kredka do oczu, która pozwoli Ci uzyskać niesamowity efekt głębokiego i tajemniczego spojrzenia, jakimi zachwycają hinduskie piękności. Ale to nie wszystko – ten inspirowany wielowiekową tradycją indyjską kosmetyk zawiera pielęgnacyjne oleje roślinne oraz zestaw trzech ajurwedyjskich ziół (triphala), które odżywią Twoje rzęsy, rozjaśnią spojrzenie, a także wzmocnią mięśnie oka.

Naturalne kredki i eyelinery są równie łatwe w użyciu co tradycyjne kosmetyki. Bardzo szybko i sprawnie wykonasz nimi nawet najbardziej precyzyjne kreski na powiekach. Ich ogromną zaletą jest nie tylko naturalność i delikatność dla skóry, ale także trwałość. Zarówno naturalny eyeliner, jak również kredki i kohl świetnie przylegają do skóry i długo się na niej utrzymują bez obsypywania i rozmazywania, zapewniając tym samym nawet przez wiele godzin dokładnie ten sam kolorystyczny i doskonały efekt.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń