Kategorie

Wyczyść filtr

Odżywka na porost włosów

W składzie dobrej odżywki na porost włosów znajdziesz składniki aktywne wzmacniające cebulki i pobudzające wzrost włosów.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Prawie każda z nas marzy, bądź w pewnym momencie życia marzyła, aby mieć długie i piękne włosy. Jednak zapuszczanie włosów nie należy do łatwych. Włosy naturalnie wypadają, niektóre z nas muszą walczyć z większą tendencją do wypadania. Do tego końcówki się łamią i czasem mamy wręcz wrażenie, że długość naszych włosów w ogóle się nie zmienia. W takim przypadku warto zainteresować się odżywkami na porost włosów.

Jak wybrać najlepszą odżywkę na porost włosów?

Aby włosy były piękne i zdrowe, musimy koniecznie zadbać o skórę głowy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że jest to kluczowe w pielęgnacji włosów. Dlatego też polecamy wybrać szampon na porost włosów, który będzie łagodny dla skalpu, dokładnie oczyści skórę głowy, jednocześnie jej nie podrażniając. Warto przyjrzeć się szczególnie szamponom bez SLS. Natomiast odżywka na porost włosów (a także każda inna) nie powinna być nakładana na skalp! Przyjmuje się, że powinniśmy nakładać odżywkę na długość włosów od ucha w dół. Oczywiście producent może narzucić nam inny sposób używania swojego kosmetyku i zawsze powinniśmy sugerować się wytycznymi widocznymi na opakowaniu. Jeżeli nie ma informacji żeby stosować odżywkę na całej długości włosów, nakładaj ją jak opisaliśmy wyżej.

Czego szukać w składzie odżywki na porost włosów?

Szukajmy w ich składzie składników aktywnych, które zadbają o nawilżenie i odbudowę struktury włosy, jak również będą stymulować ich wzrost. Pożądanymi składnikami będą więc m.in. ekstrakt z siemienia lnianego, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z kwiatu arniki górskiej, kofeina, wyciąg z liści rozmarynu, wyciąg z korzeni żeńszenia czy też wyciąg z cebuli.

Wszystkie zaprezentowane produkty w tej kategorii wykazują działanie przyśpieszające porost włosów. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. Więcej porad o tym jak zapuścić włosy naturalnymi sposobami, przeczytasz na naszym blogu:

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń