Cena

11 - 61 zł

Lista produktów  Orientana

 

ORIENTANA to polska marka kosmetyków inspirowanych kulturą i stylem życia Azji. Bogate w witaminę E dla zdrowej i odmłodzonej skóry!

Kosmetyki ORIENTANA to kosmetyki w 100% naturalne, nie zawierają chemii i sztucznych składników, parabenów, pochodnej ropy naftowej, silikonów, PEGów. Kosmetyki ORIENTANA powstają w dwóch fabrykach: w Indiach i Tajwanie, gdzie jest stały dostęp do świeżego surowca najwyższej jakości.
Wśród kosmetyków ORIENTANA znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Do produkcji tych kosmetyków używa się naturalnych składników m.in.: alg filipińskich, czereśni japońskiej, jaśmina indyjskiego, masła shea, morwy białej, miłorząbu japońskiego, zielonej herbaty, śluzu ślimaka i wielu innych składników aktywnych.
Na szczególną uwagę zasługują balsamy do ciała w kostce. Doskonale znane w Azji są od tysięcy lat wykonywane ręcznie jedynie z maseł, olejów i olejków roślinnych oraz naturalnego wosku pszczelego. Konserwowane witaminą E są najzdrowszą alternatywą dbania o skórę ciała. Wystarczy dotknąć balsamem rozgrzanej skóry np. po kąpieli i balsam roztopi się pod wpływem ciepła skóry.

Certyfikaty: certyfikat produkcyjny według zasad Ayurveda, Siddha, Unani nadawany przez rząd indyjski.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń