Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne woski do makijażu brwi

Wykonywanie makijażu to nie tylko podkreślenie kształtu oczu i wybranie cieni, które wydobędą ze spojrzenia głębię. Podstawą każdego make-upu są brwi. To właśnie one są wykończeniem makijażu i wpływają na cały jego odbiór. Źle podkreślone brwi mogą nawet szpecić, dobrze – jeszcze bardziej podkreślą urodę. Kluczowe staje się odpowiedni dobór kosmetyku, warto w tym miejscu sprawdzić korzyści, jakie daje naturalny wosk do brwi.

Perfekcyjnie wypełnione i podkreślone brwi

Podstawą pięknych brwi, które nie będą odbierały urody, jest odpowiednia, profesjonalna depilacja, która nada pożądanego kształtu. Następnie wkracza makijaż brwi, który powinien być wykonany kosmetykami w kolorystyce dopasowanej do karnacji i do typu urody. Brwi można pokolorować henną, kredką, cieniem, ale doskonałym wyborem są woski do brwi, które dodadzą gęstości, wspaniale podkreślą łuk brwiowy, a także utrzymają włoski na swoim miejscu. Do tego, jeśli wybierzesz kosmetyk naturalny, dzięki łagodnej formule na bazie olejków i wosków roślinnych możesz liczyć na doskonałe właściwości pielęgnacyjne i długotrwały makijaż.

Jak działa wosk do brwi

Wosk do brwi działa podobnie jak żel. Jego celem jest utrwalenie i nabłyszczenie Twoich brwi, dzięki czemu makijaż stanie się pełny, wyrazisty i efektowny. Wosk przezroczysty możesz nakładać na pomalowane brwi, sprawdzi się również w przypadku własnych gęstych i ładnych brwi. Istnieją również woski kolorowe do nakładania pędzelkiem. Jeżeli lubisz eksperymenty z makijażem i ciągle pracujesz nad ulepszaniem swojego wyglądu, wypróbuj naturalne woski do brwi, a z pewnością Twój wygląd na tym zyska. W żadnym razie nie należy mylić wosku do makijażu z woskiem do depilacji brwi – są to dwie różne sprawy!

Wosk do brwi lepszy od kredki?

Jest to oczywiście rzeczą gustu, co wybierzesz – dla jednej kobiety najlepszym rozwiązaniem będzie henna, dla innej cień czy kredka. Kredki w niewprawnych rękach mogą dać przerysowany efekt, co niekoniecznie będzie pasować do Twojego typu urody. Poza tym mają ciężką, dość tłustą konsystencję. Wosk do brwi gwarantuje za to delikatny zarys brwi, doskonałe wypełnienie, wystylizowanie i wyrównanie linii, zatem Twój makijaż będzie delikatny, na pewno trwalszy, a końcowy efekt naturalny. Wypróbuj, a nie zawiedziesz się!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń