Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne odświeżacze powietrza i do butów

Zapach Twojego domu jest Twoją wizytówką. Czujesz go, nie tylko przebywając w swoich czterech ścianach, ale też zabierasz ze sobą na ubraniach. Marzysz o pięknie pachnącym mieszkaniu? Chcesz wypełnić wnętrza przyjemnym aromatem kwiatów, ziół i owoców? Wybierasz produkty przyjazne zdrowiu domowników i środowisku? Nie musisz sięgać po kolejne drogie odświeżacze powietrza, które szybko tracą zapach. Zrezygnuj z drogeryjnych aerozoli. O aromat unoszący się w Twoim domu zadbasz, stosując naturalne odświeżacze i kadzidła, które znajdziesz w naszym sklepie!

Przyjemny aromat bez toksyn

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, patrzeć na zadbane, uporządkowane wnętrza i otulać się miłym zapachem. W sklepach znajdziemy oczywiście mnóstwo odświeżaczy, które pomogą nam w tym zadaniu, lecz są one produktami pełnymi chemicznych dodatków i szkodliwych substancji, niezdrowe i zanieczyszczające środowisko. Lepiej zrezygnować z ich stosowania, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie swoim i osób w naszym otoczeniu, jak i na losie planety. Te cele są szczególnie ważne, gdy mamy dzieci, czyli maleństwa wyjątkowo wrażliwe na toksyczne substancje.

Wdychając obecne w odświeżaczach powietrza syntetyczne substancje zapachowe, flatany, formaldehyd, dichlorobenzen oraz inne, często niewyszczególnione w składzie produktów, związki chemiczne, bardzo szkodzimy swojemu zdrowiu i zdrowiu swoich dzieci.

Sztuczne składniki standardowych odświeżaczy powietrza łatwo przenikają do organizmu. Mogą być w nim kumulowane i prowadzić do rozwoju wielu poważnych schorzeń, w tym nowotworów, przewlekłych chorób płuc oraz stanów zapalnych skóry i błon śluzowych. Szkodliwe substancje zawarte w produktach do odświeżania zapachu szaf, butów czy pomieszczeń, które przedostają się do wnętrza ciała, są szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży, karmiących, niemowląt i małych dzieci. Zwiększają ryzyko występowania alergii wziewnych i przyczyniać się do częstego pojawiania się infekcji dróg oddechowych. W przypadku osób dorosłych używających odświeżaczy pełnych chemicznych dodatków, nierzadko występują zaburzenia hormonalne.

Jeśli chcesz mieć ładny zapach w domu czy w szafach, wcale nie musisz kupować drogich i produktów! Chociaż wybór dostępnych nut aromatycznych i sposobów działania jest ogromny, nie warto ulegać tej pozornej różnorodności. Wszystkie drogeryjne zapachy zawierają te same sztuczne składniki, które mogą być groźne dla organizmu. Zdecyduj się więc na naturalny odświeżacz powietrza. To zdrowsza alternatywa dla syntetycznych zapachów! Dzięki nim Twój dom będzie pachnieć jak zioła i kwiaty, a w powietrzu nie będą unosić się toksyny.

Wyobraź sobie, że możesz spędzać wolny czas w otoczeniu swoich ulubionych zapachów, pozostając przy tym w zgodzie z naturą i nie szkodząc swojemu zdrowiu. Poznaj dostępne w naszym asortymencie naturalne odświeżacze – do domu, szafy, butów i ubrań. Żaden z produktów znajdujących się w tej kategorii nie zawiera chemicznych dodatków. Naturalny odświeżacz powietrza będzie więc szybkim, ale też zdrowym sposobem na piękny zapach w domu.

Co jest sercem każdego naturalnego odświeżacza?

Standardowe produkty dostępne w drogeriach i marketach zawierają sztuczne perfumy i pochłaniacze zapachów. Maskują one przykrą woń jedynie przez krótki czas, przy okazji zatruwając powietrze syntetycznymi związkami. Dla miłośników naturalnych zapachów do domów czy szafy rozwiązanie jest tylko jedno: odświeżacze stworzone na bazie olejków eterycznych i naturalnych żywic.

Wśród propozycji prezentowanych w naszym sklepie możesz odnaleźć swoją ulubioną mieszankę zapachów. Dostępne są warianty owocowe, kwiatowe i ziołowe. Odświeżacze te charakteryzują się nieco innym bukietem aromatów i wywołują rozmaite odczucia – od błogiego odprężenia do miłego pobudzenia. Mają też różną intensywność.

Naturalne odświeżacze powietrze – pachnący dom bez zbędnej chemii!

Produkty stworzone na bazie roślinnych olejków skutecznie odświeżają powietrze i eliminują przykre zapachy. Z ich pomocą nadasz wnętrzom przyjemny aromat. Dzięki temu, że zawierają wyłącznie bezpieczne dla zdrowia i środowiska substancje, możesz bez ryzyka cieszyć się miłym zapachem. Naturalne odświeżacze powietrza nie szkodzą ludziom ani zwierzętom. Są ekologiczne i wegańskie. Co ważne, ich opakowania nadają się do recyklingu, dlatego wybierając tego typu produkty, dbasz o przyrodę i nie zanieczyszczasz jej odpadami, których trudno się pozbyć.

Świeże buty każdego dnia

Oprócz odświeżaczy powietrza możesz kupić tu również bezpieczne dla skóry warianty do odświeżania butów. Produkty skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. Skutecznie odświeżają i zabijają nieprzyjemny zapach. Są wygodne w aplikacji. Łatwo rozpylisz je w każdy zakamarek butów, pozostawiając tam delikatny aromat olejków eterycznych. Naturalne perfumy do butów zawierają starannie dobrane składniki, dlatego nie wyrządzają szkody środowisku ani swoim użytkownikom.

Ekologiczne odświeżacze do szaf

Inny rodzaj odświeżaczy jest przeznaczony do szaf. Dzięki nim przechowywane ubrania będą mieć świeży zapach, który zabierzesz ze sobą wszędzie, dokąd się udasz. Wiele tego środków równocześnie ma za zadanie odstraszać mole odpowiednią mieszanką ziół. Odświeżacze do szaf mają postać wygodnych zawieszek lub naklejek, które można z łatwością umieścić między ubraniami, chroniąc włókna przed owadami.

Naturalne kadzidła i dyfuzory – zrelaksuj się przy pięknych zapachach

Naturalne kadzidełka wytwarza się z esencji kwiatów, ziół, drewna, miodu i żywic roślinnych. Nie zawierają one drażniących syntetycznych zapachów ani produktów petrochemicznych, które nie są przyjazne środowisku. Kadzidła dostępne w naszym sklepie wytwarza się zgodnie z ponad 400-letnią tradycją. Zapachowe patyczki zawija się ręcznie w bambus, kolejny naturalny materiał. Kadzidła uspokajają myśli i oczyszczają umysł. Sprzyjają medytacjom i pozwalają stworzyć romantyczny nastrój. Palą się przez około 70 minut, miłym zapachem zachęcając do celebrowania wieczoru w towarzystwie bliskiej osoby.

Inną propozycją dla miłośników pięknych aromatów może być naturalny dyfuzor z patyczkami rattanowymi. Jego delikatny zapach doskonale odpręża i pozwala zapomnieć o problemach. Dyfuzor w 100% składa się z naturalnych olejków eterycznych, wśród których można znaleźć wyciągi z ziół i kwiatów.

Odświeżacze w sprayu czy stojące?

Jaki produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Odświeżacze powietrza w sprayu przeznaczone są do błyskawicznego działania. Pamiętaj jednak, że pozostawiony przez nie zapach dość szybko się ulatnia. Odświeżacza z rozpylaczem możesz użyć w pomieszczeniu albo na konkretnej powierzchni wydzielającej niemiłą woń. Taki produkt skuteczne usuwa zapach dymu papierosowego, farb czy jedzenia. Jego działanie ma jednak charakter doraźny. Dlatego, jeśli chcesz, żeby powietrze w pomieszczeniu zachowywało przyjemny aromat przez cały czas, postaw na odświeżacz stojący, na przykład na dyfuzor.

Chcesz, aby Twój dom pięknie pachniał? Niestety nawet w najczystszych pomieszczeniach mogą unosić się nieprzyjemne wonie, na przykład towarzyszące przygotowywaniu posiłków. Pozbycie się ich bywa trudne. Na szczęście możesz sięgnąć po kadzidła, dyfuzory i odświeżacze wypełniające pomieszczenia i szafy miłym zapachem! Wybierz swoją ulubioną mieszankę!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń