Kategorie

Wyczyść filtr

Prezent dla taty lub dziadka na święta

Szukasz idealnego prezentu dla taty, dziadka, wujka bądź teścia? Przejrzyj koniecznie nasze propozycje z tej kategorii. Dobraliśmy najlepsze kosmetyki naturalne oraz akcesoria, dla mężczyzn w starszym wieku.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Mężczyźni, zwłaszcza starsi, nie zawsze przykładają wagę do pielęgnacji swojego ciała, twarzy i włosów. Nasze kosmetyki naturalne pomogą im się stworzyć pewne nawyki. Być może w końcu tata lub dziadek przekona się do codziennego nawilżania twarzy?

Prezent dla taty na święta

Idealnym prezentem dla taty będą naturalne kosmetyki uniwersalne. Delikatny szampon do włosów bądź praktyczny żel do mycia włosów i całego ciała, będzie strzałem w dziesiątkę. Przy wyborze kosmetyków na prezent należy kierować się preferencjami osoby obdarowywanej. Starsi mężczyźni nie są zapewne na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi i nie wymagajmy od nich, aby byli. Uszanujmy, że nie potrzebują mieć kilku kosmetyków do twarzy. Oczywiście należy podejść do sprawy indywidualnie. W końcu kto zna lepiej tatę od Ciebie? Istnieje wiele kosmetyków kompleksowych typu 2w1 bądź nawet 3w1. Najlepsze z nich zamieściliśmy właśnie w tej kategorii. Przyjrzyj się im koniecznie!

Prezent dla dziadka

W wyborze prezentu dla dziadka również stawialibyśmy na prostotę. Minimalizm jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem w przypadku prezentów dla osób starszych. Z jakiego prezentu dziadek ucieszy się najbardziej? Polecamy na przykład naturalny szampon i żel do twarzy i ciała 3w1 z wyciągiem z szyszek chmielu, naturalny dezodorant do ciała czy też dla dziadka z brodą (bądź też taty brodacza) szczotkę do brody z włosiem dzika. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zestawu prezentowego dla drwala. Sprawdź go koniecznie :)

Idealny prezent dla starszego mężczyzny

Oprócz gotowych zestaw kosmetycznych na prezent, polecamy z całego serca naturalne mydła w kostce. Są bardzo praktyczne oraz posiadają ciekawy „męski” design. Zestaw do golenia, maszynka z wymiennymi żyletkami bądź kosmetyki do golenia będą bardzo praktycznym prezentem dla taty lub dziadka, z którego na pewno skorzysta nie raz. Świeca sojowa w słoiku o ulubionym zapachu, na pewno też chętnie zagości na półce w łazience ku radości wszystkich domowników.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń