Kategorie

Wyczyść filtr

Brown House & Tea

Brown House & Tea

Marka oferująca wyjątkowe, kraftowe herbaty. Powstała z miłości do herbaty i jest synonimem wysokiej jakości, naturalnych i organicznych składników oraz dbałości o szczegóły.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Polskie herbaty z ekologicznych upraw. Zdrowe, bio, z bogactwem naturalnych składników z różnych zakątków świata. Poznaj bogatą ofertę kraftowych herbat, które powstały z miłości do natury!

Jeśli lubisz pić herbatę, koniecznie musisz poznać markę Brown House & Tea. Są to herbaty odmienne od wszystkiego! Doskonale smakują, a do tego mają bardzo pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Nie jest to produkt masowy, a kraftowy – herbaty Brown House & Tea powstają na bazie własnych, oryginalnych receptur. Co najważniejsze: nie ma w nich najmniejszego śladu chemii czy sztucznych ulepszaczy smaku lub barwy, a składniki pozyskiwane są z dala od zanieczyszczeń przemysłowych. Czysta esencja wzięta prosto z natury!

Co zyskasz dzięki piciu herbat Brown House & Tea?

Brown House & Tea to kraftowe, zdrowe, aromatyczne blendy herbat z całego świata. Działanie herbat różni się w zależności od wybranej mieszanki i gatunku, zawsze jednak ich wpływ na organizm jest pozytywny. Można by długo wymieniać zalety wszystkich propozycji, warto jednak ograniczyć się do pokazania na kilku przykładach, co zyskasz dzięki piciu naparów producenta. Poniżej prezentujemy wybrane składy i smaki herbat.

Polskie herbaty kraftowe Brown House & Tea w skrócie:

  • zawarte w herbatach liście zielonej Sechny oraz mirtu cytrynowego pobudzają krążenie krwi, dodając Ci energii i wprawiając w dobry nastrój
  • zielona herbata działa przeciwstarzeniowo, pozwala także na przyśpieszenie oczyszczania organizmu z toksyn
  • trawa cytrynowa działa pobudzająco, równocześnie pomagając w zwalczaniu uczucia zmęczenia, a nawet depresji
  • kardamon poprawia trawienie i pozwala zapobiegać problemom związanym z żołądkiem

Inne zawarte w herbatach Brown House & Tea składniki pomagają organizmowi w obniżeniu poziomu cholesterolu, przeciwdziałają miażdżycy i chorobom układu krążenia, wzmacniają układ immunologiczny, poprawiają kondycję skóry, mają również pozytywny wpływ na skupienie i koncentrację. Jak więc widzisz – każda kropla to samo zdrowie!

Czyste składniki w trosce o Twój spokój i zdrowie

Czy myślisz, że pijąc masowo produkowaną herbatę Twój organizm zyska coś więcej poza chwilowym ugaszeniem pragnienia? Wprawdzie możesz delektować się jej smakiem, ale do tego potrzeba herbat wysokiej jakości. Na tym tle wyróżniają się polskie herbaty Brown House&Tea. Partie przygotowane są z niezwykłą starannością, a składniki herbaty pochodzą z własnych upraw w Chinach, Indiach oraz innych obszarów Azji Południowo-Wschodniej.

Dlaczego akurat herbatę pozyskuje się właśnie tam? Herbaty w tamtych rejonach uprawia się tradycyjnymi metodami, z wykluczeniem chemicznych nawozów i innych sztucznych dodatków. Ponadto w większości miejsc respektuje się wytyczne Unii Europejskiej dotyczące ekologii. Przekłada się to na prawdziwy smak naturalnej herbaty – niezwykły, oryginalny, wyjątkowy – oraz jej właściwości prozdrowotne.

Niezależnie od tego, czy szukasz herbaty, przy której zrelaksujesz się po pełnym aktywności dniu, czy też takiej, które doda Ci z rana energii na czas pełen wyzwań, Brown House & Tea zawsze ma coś dla Ciebie. Z propozycjami tej polskiej marki odkryjesz na nowo przyjemność picia herbaty!

Delektuj się smakiem wprost z natury

Brown House & Tea oferuje szereg propozycji, wśród których znajdziesz herbaty różniące się znacznie składem oraz właściwościami. To umożliwia Ci szeroki wybór oraz skłania do eksperymentowania ze smakami – z pewnością niejeden stanie się Twoim ulubionym! Co warto zauważyć, niektóre z naparów są przeznaczone do kilkukrotnego zaparzenia, przy czym za każdym razem smakują nieco inaczej. Dlatego herbaty Brown House & Tea to przygoda i odkrywanie wspaniałych, nierzadko bardzo zaskakujących smaków.

Warto dodać, że marka została założona przez Katarzynę Ogrodzińską-Skałkę w Świdnicy, która umiejętnie połączyła dwie swoje pasje – zamiłowanie do herbaty oraz zdrowego odżywiania. Opracowała własne blendy różnych herbat, a po licznych próbach i błędach mogła zaproponować światu swoje propozycje. Z dnia na dzień zyskują one nowe zwolenniczki i zwolenników, a Brown House & Tea nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

Dołącz do grona miłośników ekologicznych herbat

Może dołączysz do grona wielbicielek polskich herbat? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz po prostu spróbować którejś z propozycji. Nie wymaga to zresztą dużych poświęceń – choć kraftowe herbaty Brown House & Tea są jedyne w swoim rodzaju i reprezentują najwyższą klasę, możesz nabyć je w bardzo przystępnych cenach w Triny.

Sprawdź ofertę, a przekonasz się, że odkrywanie nieznanych Ci smaków jest przygodą, na którą możesz sobie pozwolić!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń