Wstecz
Nasreen - organiczna indyjska czarna herbata, 40 g

Brown House & Tea Nasreen - organiczna indyjska czarna herbata, 40 g

19,99 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 99 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 99 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,89 zł.

Opis

Nasreen - organiczna indyjska czarna herbata, 40 g

Kraftowa czarna herbata w typie English Breakfast. Klasyczny, głęboki i  wyrafinowany smak. Minimalizm i pełnia doznań jednocześnie, jak w dziełach Nasreen, artystki z Indii, której zawdzięcza nazwę.

Czarna herbata z indyjskiego bio ogrodu zlokalizowanego w dzikim rezerwacie przyrody. Naturalne środowisko sprawia, że herbata smakuje wyjątkowo. Zarówno z dodatkami, jak i solo. 

Smak Nasreen jest nieco mocniejszy od powszechnie znanej czarnej herbaty, jej intensywność jest perfekcyjnie zbalansowana. Smak jest pełny i głęboki, lecz nie pozostawia gorzkiego posmaku. Nasreen może zastąpić nam drugą kawę, gdyż skutecznie pobudza i poprawia skupienie. Jest powoli wchłaniana do organizmu, więc doda i utrzyma w nas energię na długo. Można wzbogacać ją różnego rodzaju dodatkami: cytryną, konfiturą, mlekiem czy co tam sobie jeszcze wymyślimy – zawsze mamy inny napój, ale to samo działanie. Łatwo też zmieniać jego intensywność. Jeśli będziemy parzyć go krócej, będzie słabszy, jeśli dłużej – mocniejszy. Włączmy kreatywność!

Cechy:

  • idealnie wyważona
  • rano - pobudza i rozjaśnia umysł
  • po południu - odpręża i wycisza
  • można wzbogacać ją różnego rodzaju dodatkami

Sposób parzenia:

1 łyżeczka, 150 ml wody o temperaturze 85°C, parzyć od 2-3 minut.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:40 g
Herbaty i napoje:herbaty czarne
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń