Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne olejki do brody

Olejek do brody to obowiązkowy kosmetyk dla każdego brodacza. Oferta olejków do brody w naszym sklepie jest naprawdę bogata i mamy w czym wybierać.

Czytaj więcejCzytaj mniej

W naszym sklepie oferujemy olejki do brody z naturalnym składem o różnych właściwościach. W zależności od naturalnego olejku lub kilku olejków zawartych w kosmetyku do brody, możemy spodziewać się wielu efektów podczas regularnego stosowania produktu.

Co daje stosowanie olejku do brody?

W zależności od składu olejku do brody, możemy spodziewać się następującego działania:

  • Olejki do brody zmiękczają zarost i ułatwiają golenie, przygotowują zarost do przycinania. Mogą być również stosowane po goleniu w celu nawilżenia i nabłyszczenia brody.
  • Olejki do brody zmniejszają suchość skóry i uczucie swędzenia oraz zabezpieczają brodę przed wysychaniem.
  • Olejek do brody może zapobiegać puszeniu się brody i ułatwiać jej modelowanie. Dobry olejek potrafi ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy – kręcone, średnioporowate i wysokoporowate.
  • Olejki do brody zapobiegają wypadaniu włosów z brody i rozdwajaniu się końcówek.
  • Naturalne olejki mogą pobudzić włosy na brodzie do wzrostu. Jeżeli zależy Ci na szybkim zapuszczeniu brody, wiesz już czego szukać.

Zazwyczaj olejek do brody posiada specjalną kompozycje olejków naturalnych oraz innych składników aktywnych, aby spełniać jak najwięcej powyższych zastosowań. Każdy produkt oferowany w tej kategorii zawiera opis właściwości i działania, jakie jego systematyczne stosowanie przyniesie. W celu pomocy w wyborze odpowiedniego kosmetyku do Twojej brody lub wyboru olejku do brody jako prezent, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Jak używać olejku do brody?

Na opakowaniu każdego produktu zawarta jest instrukcja od producenta jak stosować dany kosmetyk. Ogólne zasady stosowania olejku do brody są bardzo proste. Na oczyszczone włosy brody (jak również wąsów) aplikujemy kilka kropel olejku. Ilość olejku zależna jest od długości zarostu. Polecamy nieprzesadzanie z olejkiem i stosowanie 2-3 kropel na krótki zarost. Olejek powinien zostać dokładnie wmasowany w zarost, jak i skórę pod nim.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń