Kategorie

Wyczyść filtr

Szczotki do włosów, szczotki z włosiem dzika

W sklepie Triny.pl oferujemy wyłącznie polecane, najlepsze szczotki do włosów. Dobranie odpowiedniej szczotki do typu oraz kondycji naszych włosów jest bardzo ważne. Przeczytaj poniżej jakie rodzaje szczotek możemy Ci zaproponować.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Każda z nas używa codziennie szczotkę do włosów bądź grzebień. Jest to niezbędne akcesorium do utrzymania włosów w dobrej formie.

Szczotki do włosów z włosiem dzika

Szczotki z włosiem dzika są popularne już od ponad 200 lat. Oferowane przez nas szczotki od marki Nested posiadają drewniany uchwyt oraz 100% włosia z dzika bądź z domieszką włókien sztucznych dla lepszego rozczesywania, zależnie od modelu.

Główne zalety szczotek z dzika to jej naturalne włosie, które jest zbliżone do budowy naszych włosów, dzięki zawartości keratyny. W przeciwieństwie do ludzkich włosów, włosie w szczotce jest sztywniejsze i szorstkie. Dzięki temu dobrze sobie radzi z rozczesywaniem poplątanych włosówi i to od samej nasady. Równomierne rozprowadzanie sebum od skóry głowy po końcówki, sprawia że włosy są sprężyste i błyszczące.

Szczotki Olivia Garden Finger Brush

Szczotki do włosów od Olivia Garden wyróżniają się nowoczesnym kształtem, który przypomina ludzką dłoń. Jest lekka, wygodna w użyciu i idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Szpary między rzędami z włosiem służą wentylacji, dzięki której włosy szybciej schną. Natomiast szpikulec w rączce szczotki ułatwia wykonanie przedziałka oraz modelowanie włosów.

Szczotki Finger Brush nadają się do czesania włosów na sucho i mokro. W nich również znajdziemy włosie dzika, jednak połączone są one z miękkimi igłami nylonowymi z zaokrąglonymi końcówkami. Dzięki temu włosy się nie puszą i nie elektryzują po rozczesaniu. Dostępnych jest kilka rozmiarów szczotki Finger Brush.

Szczotki do modelowania

Najpopularniejszymi produktami do modelowania są okrągłe szczotki. Ważne, aby szczotka była poręczna i dobrze się ją trzymało w ręce. Oferowane przez nas okrągłe szczotki takie są. Posiadają drewniane rączki i są dobrze wyważone.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń