Kategorie

Wyczyść filtr

Chusteczki do higieny intymnej

W tej kategorii oferujemy Ci chusteczki do higieny intymnej, które będą łagodne dla wrażliwej skóry i wolne od szkodliwej chemii. Dzięki dostępnym produktom możesz cieszyć się uczuciem świeżości w każdej sytuacji!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Niezawodne wsparcie z dala od domu

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak ważna jest odpowiednia czystość i pielęgnacja okolic intymnych. Stosowanie właściwie dobranych płynów do higieny intymnej czy artykułów higienicznych, jak wkładki i tampony, jest kluczem w zachowaniu zdrowia, świeżości i utrzymania odpowiedniego pH w pochwie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy czujesz się niekomfortowo, a nie masz możliwości skorzystania z prysznica? Z pewnością w takim wypadki niezawodne okażą się chusteczki nawilżane do higieny intymnej. Z ich pomocą szybko odświeżysz się i zyskasz natychmiastowe uczucie komfortu w nawet najbardziej niestandardowych warunkach.

Chusteczki do higieny intymnej są niezastąpionym produktem, który powinien znaleźć się w torebce każdej kobiety. Sprawdzą się w czasie podróży, na wakacjach, w pracy, w szkole, podczas spacerów i w każdej innej sytuacji, gdy nie masz możliwości wzięcia kąpieli, a potrzebujesz szybkiego odświeżenia. Nawilżane chusteczki do higieny intymnej to najlepszy produkt dla kobiet w każdym wieku!

Kiedy – oprócz wyżej wymienionych okazji – warto używać takich artykułów higienicznych? Zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba! Chusteczki do higieny intymnej miej zawsze pod ręką w czasie menstruacji. Wtedy zwiększa się ryzyko wystąpienia infekcji. Uchroni Cię przed nimi szybkie odświeżenie. Dbanie o higienę intymną poprzez zastosowanie chusteczek nawilżanych zmniejsza ryzyko zakażeń bakteryjnych i grzybiczych.

Produkty, które proponujemy Ci w tej kategorii, przydadzą się również wtedy, gdy stosujesz antykoncepcję albo jesteś w czasie kuracji antybiotykowej. Substancje, jakimi nasącza się chusteczki, łagodzą podrażnienia i zapobiegają wysuszeniu śluzówki. Neutralizują również nieprzyjemny zapach. Szczególnie pomocne okażą się też podczas wizyt w publicznych toaletach. Używając ich, zmniejszysz ryzyko infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Chusteczki stworzono z użyciem substancji zwalczających wszelkie chorobotwórcze drobnoustroje gromadzące się na powierzchni skóry. Produkty do higieny intymnej możesz więc stosować za każdym razem, gdy poczujesz taką potrzebę.

Chusteczki do higieny intymnej bezpieczne dla zdrowia intymnego

W składzie naturalnych artykułów, które oferujemy Ci w naszym asortymencie, nie ma alkoholu, perfum, mydła, barwników, szkodliwych konserwantów, chloru ani innych chemicznych dodatków. Chusteczki dostępne w Triny są łagodne dla skóry, nie powodują podrażnień i pomagają utrzymać naturalną równowagę okolic intymnych. Produkty delikatnie czyszczą i odświeżają, kojąc i łagodząc podrażnienia i chroniąc wrażliwe miejsce przed infekcjami i odparzeniami. Chusteczki nawilżane zapewnią Ci długotrwałe uczucie komfortu. Nadają się do wszystkich typów skóry, w tym do wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień. Przekonaj się, że warto mieć je zawsze przy sobie!

Wśród dostępnych produktów polecamy Ci nawilżające chusteczki do higieny intymnej z aloesem. Są one niezwykle delikatne i miłe w dotyku. Skutecznie oczyszczają i koją, przyczyniając się zarazem do przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Dzięki aloesowi skutecznie łagodzą i zapobiegają podrażnieniom i stanom zapalnym. Ich niewielkie opakowanie bez trudu zmieści się w Twojej torebce, dlatego możesz wygodnie korzystać z nich poza domem, dokądkolwiek się udasz!

Ekologiczne chusteczki do higieny intymnej – w trosce o środowisko

W przypadku akcesoriów i dodatków higienicznych na pewno najlepiej jest wybierać takie, które tworzy się z naturalnych materiałów. Takie artykuły okażą się odpowiednie zarówno dla Ciebie, jak i otaczającego Cię świata. Dbając o Twoje zdrowie i środowisko, prezentujemy Ci wyłącznie takie chusteczki, których używanie nie spowoduje zagrożenia dla przyrody. Polecamy Ci zatem produkty stworzone z biodegradowalnych włókien. Rośliny wykorzystywane do stworzenia akcesoriów ekologicznych uprawiane są bez użycia pestycydów. Dzięki temu chusteczki do higieny intymnej ze sklepu Triny okażą się w pełni naturalne, pozbawione jakichkolwiek chemikaliów i dodatków mogących wpływać na wrażliwą skórę miejsc intymnych.

Proponujemy Ci między innymi produkty wykonane z certyfikowanej bawełny z upraw ekologicznych, bez użycia pestycydów i niemodyfikowanej genetycznie. Możesz mieć pewność, że będą bezpieczne dla Twojego zdrowia! Takie ekologiczne chusteczki do higieny intymnej produkuje się bez użycia toksycznego chloru. Dzięki temu produkty są hipoalergiczne i pozbawione substancji potencjalnie drażniących. Co ważne, nie wzbogaca się ich perfumami i aromatami, dlatego nadają się również dla alergików. Eko chusteczki nawilżane są całkowicie biodegradowalne. Używając ich, nie generujesz więc długo rozkładających się odpadów i dbasz o naszą planetę.

W naszej ofercie znajdziesz też ekologiczne chusteczki nawilżane do higieny intymnej wykonane z delikatnego włókna bambusowego. Są one łagodne i przyjazne dla skóry. Szybko odświeżają, zapewniając Ci uczucie czystości i komfortu. Wykazują także działanie nawilżające i kojące. Włókna bambusowe, z których zostały wykonane chusteczki, ulega całkowitemu rozkładowi. Dzięki temu artykuły higieniczne z bambusa nie szkodzą środowisku. Dobór tego tworzywa sprawia również, że chusteczki są bardziej chłonne niż bawełniane. Zyskują też właściwości antybakteryjne. Bambus rośnie w warunkach naturalnych i jest odporny na szkodniki, dlatego do jego uprawy nie używa się pestycydów. Takie uprawy zużywają bardzo mało wody i potrzebują niewiele powierzchni. Bambus wytwarza więcej tlenu niż drzewa. Ponadto uprawia się go na plantacjach, a nie w lasach, dlatego nie niszczy naturalnych kryjówek pand i orangutanów. W dodatku przetwarza się go bez użycia chloru.

Chusteczki odświeżające − jak używać, dbając o higienę intymną?

Nawilżane chusteczki do higieny intymnej możesz stosować zawsze do odświeżenia. Przydadzą Ci się zwłaszcza podczas miesiączki. Warto stosować je przy zmianie podpaski, tamponu lub kubeczka menstruacyjnego. Pamiętaj, by zawsze chusteczkami wycierać się od przodu do tyłu. Nigdy nie rób tego na odwrót! Podcieranie od tyłu przenosi na narządy płciowe bakterie pochodzące z okolic odbytu. Nie zapominaj więc o właściwym kierunku!

Chusteczki są jednorazowe, więc po zużyciu wyrzuć je do kosza. Nie spuszczaj ich w WC, dlatego że mogą zatkać odpływ. Chusteczki do higieny intymnej znajdują się w szczelnie zamykanych opakowaniach, dzięki czemu nie wysychają zbyt szybko i możesz je używać wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Jeżeli artykuły wyschną, stracą swoje kojące i odświeżające właściwości.

Stosowanie chusteczek nawilżanych jest bezpieczną i wygodną metodą dbania o higienę i świeżość okolic intymnych. Pamiętaj o niej zwłaszcza wtedy, gdy nie masz możliwości skorzystania z normalnego prysznica. Zwróć jednak uwagę, by nie stosować ich przesadnie często. Używaj ich tak, jak innych środków higienicznych – z rozwagą i umiarem.

Higiena intymna to niezwykle ważny element codziennej pielęgnacji. Na szczęście uczucie świeżości i czystości nawet w najtrudniejszych warunkach pozwolą Ci zachować produkty takie jak chusteczki nawilżane. Wykonane z maturalnych włókien i nasączone odpowiednimi substancjami, takimi jak kwas mlekowy dbający o zdrowie okolic intymnych, okażą się niezastąpione w podróży, w pracy i zawsze wtedy, gdy potrzebujesz odświeżenia. Spośród dostępnych wariantów z pewnością znajdziesz produkt dla siebie! Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń