Masmi

Kategorie

Wyczyść filtr
Masmi

Masmi

Natural Cotton, Organic Care, Silver Care

Szeroki wybór produktów Masmi do higieny intymnej. Wykonane ze 100% czystej bawełny organicznej. Bezpieczne, zdrowe i w pełni naturalne!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Palące letnie słońce, wyrastające z czerwonej ziemi krzaki, których pola ciągną się po horyzont. Promienie osuszają zielone liście, a wśród brązowych uschniętych łodyg pojawiają się puszyste białe kwiaty – to bawełna. By można ją było nazwać organiczną, musi być hodowana zgodnie z naturalnym cyklem przyrody i zbierana ręcznie. Jest oczyszczana – myta jedynie za pomocą łagodnych środków i delikatnie bielona. Z takiej bawełny powstają produkty higieniczne hiszpańskiej marki Masmi.

Zdrowie kobiet i ochrona środowiska naturalnego z Masmi

Masmi dba o zdrowie kobiet używających artykułów do higieny intymnej, dlatego wszystkie produkty marki zostały przetestowane dermatologicznie. Są hypoalergiczne, nie zawierają perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy i plastiku. Organiczna bawełna jest bielona naturalne bez użycia chloru i digoksyn. To wszystko sprawia, że ryzyko podrażnień i alergii podczas stosowania artykułów Masmi jest bardzo niskie. Wszystkie produkty są biodegradowalne, więc ich wyrzucanie nie wyrządza szkody dla środowiska naturalnego.

Masmi troszczy się o wrażliwą skórę kobiet

Produkty higieniczne Masmi są oddychające, to naturalne włókna bawełny zapewniają swobodny przepływ powietrza. Ich pH jest zgodne z fizjologicznym pH skóry, dlatego nie zmieniają naturalnej kwasowości pochwy, a miękkie i delikatne włókna bardzo dobrze sprawdzają się w kontakcie z wrażliwą skórą okolic intymnych. Podpaski zostały wyposażone w jedwabistą zewnętrzną powłokę ze specjalnym przeplotem, który zapobiega przyklejaniu się włókien bawełny do skóry. Zastosowana na zewnętrznej stronie taśma klejąca zapewnia maksymalny komfort podczas ich użytkowania, nie musisz się zatem obawiać, że podpaska przesunie się lub odklei podczas wykonywania codziennych czynności. Możesz wybierać spośród ultracienkich i tradycyjnych podpasek ze skrzydełkami. Są one pakowane pojedynczo, byś mogła je swobodnie nosić w torebce.

Tampony Masmi bez chloru z organicznej bawełny

Tampony bez wybielania to kolejny produkt do higieny przygotowany dla klientek marki Masmi. Podobnie jak podpaski wykonane są z bawełny organicznej. Bardzo chłonne bio tampony posiadają aplikator o wygodnej i miękkiej budowie, dzięki któremu szybko i bezproblemowo umieścisz tampon na swoim miejscu, nie będzie też on odczuwalny i podrażniał ścianek pochwy. Masmi oferuje również ekologiczne wkładki higieniczne do codziennego stosowania, by zapewnić poczucie świeżości i komfortu. Mają anatomiczny kształt, który sprawia, że idealnie dopasowują się do ciała. Są cienkie, a bawełna organiczna zapewnia doskonałą wentylację.
Artykułów higienicznych Masmi mogą używać kobiety o bardzo wrażliwej skórze okolic intymnych, która reaguje podrażnieniem na zawartość chemii w kosmetykach i artykułach higienicznych. Są one przeznaczone również dla konsumentek o skórze normalnej, które dbają o zdrowie i chcą używać produktów z naturalnych materiałów.

Higiena w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią

Zastosowanie jedynie delikatnych, naturalnych składników powoduje, że kobiety w ciąży mogą korzystać z wkładek i podpasek Masmi za każdym razem, gdy poczują taką potrzebę. W ofercie są dostępne miękkie i gąbczaste podpaski poporodowe, które dzięki doskonałej wentylacji zapewniają dostęp powietrza do okolic intymnych i przyspieszają gojenie się krocza. Wkładki laktacyjne powstały z myślą o kobietach karmiących, które chcą prowadzić aktywny tryb życia. Umieszczanie na piersiach certyfikowanych płatków wykonanych z czystej, organicznej bawełny to wyraz troski o zdrowie maluszka.

Jakość potwierdzona licznymi certyfikatami

Producent w swoich działaniach koncentruje się na zdrowiu kobiet oraz na dbałości o środowisko naturalne. Oferowane produkty posiadają certyfikat ICEA przyznawany towarom, które powstają w poszanowaniu środowiska i pracy ludzkich rąk. Drugim wyróżnieniem jest znak GOTS – wydawany na okres 12 miesięcy (do odnowienia) dla upraw włókien naturalnych, które są prowadzone metodami ekologicznymi, bez użycia GMO ze szczególną dbałością o gospodarkę wodną: stosowanie oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody. Marka posiada również certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie jakości, a jej produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.
Masmi to hiszpańska marka, której produkty mogą być z powodzeniem używane przez kobiety o wrażliwej skórze oraz młode matki, dla których znaczenie mają naturalność składników i delikatność stosowania. Brak szkodliwych substancji potwierdzony licznymi certyfikatami sprawia, że artykuły higieniczne wybierają świadome konsumentki, które na względzie mają własne zdrowie oraz dbałość o środowisko naturalne. Przekonaj się o ich wysokiej skuteczności i naturalności na własnej skórze!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń