Kategorie

Wyczyść filtr

Pozostałe akcesoria i niezbędniki

Akcesoria kosmetyczne są niezbędne, aby w pełni wykorzystać potencjał kosmetyków, nie wspominając, że bez nich wiele czynności i zabiegów jest aż niemożliwych, niektórymi też utrwalisz swój makijaż.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Jednak, aby utrzymać porządek w łazience i torebce, potrzebujesz również podręcznej kosmetyczki i wygodnego etui na pędzle. Dzięki temu potrzebne akcesoria zawsze będziesz miała w jednym miejscu i pod ręką.

Utrwalacze dla wizażystek i nie tylko

Wizażyści doskonale wiedzą, jak bardzo przydatne są wszelkie akcesoria kosmetyczne, które umożliwiają im wykonanie perfekcyjnego makijażu oraz jego utrwalenie. W tym celu sięgają po najrozmaitsze pędzle i gąbeczki, a także utrwalacze makijażu na przykład w postaci naturalnej mgiełki. Swoim klientkom zalecają również stosowanie serum, które wzmocni rzęsy, dzięki czemu wytrzymają nawet najbardziej artystyczne stylizacje rzęs. Łatwe w użyciu akcesoria i utrwalacze są tym bardziej cenne, jeśli są wykonane z naturalnych składników – dzięki temu są łagodne dla skóry, nie powodują podrażnień, ułatwiają stworzenie wyrównanego makijażu, a także zapewniają trwały efekt!

Niezbędne akcesoria i etui

W ofercie Triny znajdziesz wiele rozmiarów kosmetyczek i etui, które możesz dobrać pod swoje potrzeby. Warto wybrać wersje podróżne, które są mniejsze, a które będziesz mogła mieć zawsze ze sobą. Poręczne etui na pędzle mają specjalne kieszonki, które ułatwią przechowywanie akcesoriów – dobierz ilość kieszonek w zależności od potrzeb. Takie etui uchroni Twoje pędzle przed zabrudzeniami, roztoczami i kurzem, będą zawsze higienicznie czyste i gotowe do użycia.

Materiały łatwe w utrzymaniu czystości

Kosmetyki mają to do siebie, że się osypują lub rozlewają – szczególnie w trakcie intensywnego użytkowania. Wyczyszczenie ręczne etui może być problematyczne, zwłaszcza, że nie zawsze masz na to czas. Odpowiedzią są etui z grubego płótna, a także kosmetyczki z materiałów, które nadają się do prania w pralce. Wystarczy, że wrzucisz je do pralki i zaraz będziesz mieć je czyste, bez żadnych odkształceń, wytarć czy uszkodzeń. Zadbaj o czystość w swojej kosmetyczce!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń