Kategorie

Wyczyść filtr

Ekologiczne wkładki higieniczne

W sklepie Triny znajdziesz ekologiczne wkładki higieniczne wykonane z organicznej bawełny, do której bielenia nie użyto chloru. Proponowane produkty są w pełni bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Bawełniane wkładki minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii. Co ważne, ulegają biodegradacji, dlatego ich wykorzystywanie nie zagraża środowisku naturalnemu. Oznacza to, że nawet stosując jednorazowe produkty, nie szkodzisz przyrodzie. Decydując się na ekologiczne wkładki, dbasz zarówno o środowisko, jak i o swój komfort! Ich cienki kształt sprawia, że są niezwykle wygodne i nie odznaczają się na bieliźnie.

Wkładki niezastąpione w wyposażeniu łazienki

Małe, cienkie, prawie niewyczuwalne – takie powinny być dobre wkładki higieniczne. Stosowanie tych produktów w wielu przypadkach okazuje się niezbędne. Z pewnością główną zaletą wkładek jest fakt, że skutecznie chronią bieliznę przed wszelkiego typami wydzielinami, zapewniając uczucie komfortu i świeżości. Czy warto nosić te produkty? Z pewnością tak, jeśli wybierzesz odpowiednie wkładki! Nie wszystkie są równie dobre. Te źle dobrane spowodują więcej szkody niż pożytku.

Wybierając wkładki higieniczne, powinnaś zwracać uwagę na wiele czynników, by uniknąć przykrych konsekwencji. Niewłaściwie dopasowane produkty zaszkodzą skórze i zdrowiu okolic intymnych. Dlatego właśnie najlepiej stawiać na wkładki stworzone z naturalnych materiałów i w wariancie bezzapachowym. Takie produkty nie powodują alergii i nie podrażniają skóry. Naturalne wkładki higieniczne nie zawierają chloru ani innych szkodliwych chemikaliów. Ich pH jest przyjazne dla skóry. Eko produkty zapewnią Ci komfort i zadbają o zdrowie miejsc intymnych. Będą przepuszczać powietrze, co jest niezwykle istotne w kwestii zapobiegania infekcjom i świądowi.

Często wiele kobiet stawia na wkładki zapachowe, licząc na to, że zamaskują one nieprzyjemny zapach. Niestety takie artykuły higieniczne mogą przyczynić się do problemów zdrowotnych związanych z miejscami intymnymi. Pamiętaj, że wyłącznie bezzapachowe wkładki higieniczne stanowią najlepszą formę zabezpieczenia przed nadmiarem wydzieliny! Jeżeli takie produkty zostaną dodatkowo wzbogacone paskiem anionowym, będą działać jeszcze skuteczniej. Dzięki jego obecności wyeliminują nieprzyjemne zapachy. Zapobiegną też namnażaniu się bakterii, które w przypadku standardowych wkładek prowadzą do podrażnień, swędzenia, bólu i innych problemów.

Wybierając wkładki higieniczne, zawsze sięgaj po produkty o najwyższej jakości. W grę wchodzi Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i komfort. Zdecyduj się więc na produkty dostępne w tej kategorii, które zapewnią chłonność i przepuszczalność powietrza, chroniąc przed infekcjami i innymi przykrymi konsekwencjami stosowania standardowych wkładek.

Naturalne wkładki higieniczne – dyskretne i bezpieczne dla skóry

Ekologiczne wkładki higieniczne zapewniają uczucie komfortu i czystości przez długi czas. Są dyskretne i chronią przed rozwojem bakterii. Wiele produktów dostępnych w naszym sklepie wyposażono w opatentowany pasek anionowy. Ten element wykazuje niezwykle skuteczne antybakteryjne działanie. Dzięki niemu ochroni Cię przed rozwojem stanów zapalnych.

Wkładki, które proponujemy Ci w Triny, są bardzo dyskretne, wygodne i łagodne dla skóry. Okażą się odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Możesz stosować je bez obaw również wtedy, gdy masz wrażliwą i skłonną do alergii skórę. Wkładki nie przyczynią się do powstania podrażnień i nie nasilą dolegliwości takich jak świąd czy upławy. Umożliwią Twojej skórze swobodne oddychanie.

W naszej ofercie znajdziesz również wkładki poporodowe. Polecamy je szczególnie po porodzie lub innych zabiegach chirurgicznych w obrębie okolic intymnych. Zapewnią one odpowiednią wentylację skóry i niebywałe uczucie komfortu. Doskonale sprawdzą się przy plamieniach i upławach, chroniąc bieliznę i skórę, nie powodując podrażnień.

Sprawdzone materiały

Ekologiczne jednorazowe wkładki higieniczne są zdecydowanie lepsze od tych standardowych kupowanych w drogeriach przede wszystkim ze względu na użyte materiały. Bawełna zastosowana w takich produktach pochodzi z certyfikowanych organicznych upraw, gdzie nie wykorzystuje się pestycydów do zwalczania chorób i szkodników. Stosuje się tam naturalne sposoby ochrony roślin, dzięki którym chemia nie pozostaje w bawełnie.

Do produkcji wkładek ekologicznych dostępnych w naszym sklepie nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących. W ich składach nie znajdziesz chloru, środków zapachowych ani innych chemicznych ulepszaczy. Bawełniana powłoka umożliwi Twojej skórze swobodne oddychanie, zapewni uczucie świeżości i suchości. Ekologiczne wkładki dobrze absorbują wilgoć, nadmiar wydzieliny i nieprzyjemny zapach. Są chłonne, chociaż w procesie produkcji nie zostały poddane działaniu chemikaliów zwiększających absorpcję. Bawełna zachowuje naturalną chłonność, przyjemną miękkość i delikatność.

Brak środków wybielających takich jak chlor i inne agresywne wybielacze gwarantuje, że włókna wkładek dostępnych w Triny są hipoalergiczne. Oznacza to, że mając kontakt z Twoją skórą, nie spowodują alergii, podrażnień i infekcji. Wkładki świetnie sprawdzą się w codziennym stosowaniu. Wchłoną nawet obfitą wydzielinę. Dobrze trzymają się bielizny i nie rozwarstwiają.

Wkładki ekologiczne, które Ci proponujemy, to produkty wyprodukowane bez użycia plastiku. Dzięki temu możesz uniknąć zanieczyszczania środowiska. Tak, jak zostało wyżej wspomniane, wkładki dostępne w tej kategorii są wkładkami bez chloru. Producenci, z którymi współpracujemy, stosują ekologiczne metody wybielania bawełny, nie szkodząc przyrodzie.

Ponadto wkładki higieniczne zgromadzone w naszym asortymencie są bezzapachowe. Z tego powodu możesz stosować je bez obaw, nawet jeśli masz bardzo wrażliwą skórę. Syntetyczne substancje zapachowe zawierają szereg składników prowadzących do podrażnień i problemów dermatologicznych. Na szczęście nie znajdziesz tych składników w produktach, które proponujemy Ci w Triny. Zależy nam na Twoim zdrowiu i komforcie, dlatego proponujemy Ci wyłącznie bezpieczne wyroby!

Wkładki ziołowe – pomocne przy intymnych problemac

Oprócz standardowych wkładek do stosowania na co dzień i wkładek poporodowych oferujemy Ci również wkładki ziołowe, wykazujące działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwświądowe oraz przeciwzapalne. Dzięki tym szczególnym właściwościom proponowane produkty ochronią Cię przed powstawaniem infekcji intymnych, stanami zapalnymi, podrażnieniami, świądem i nieprzyjemnym zapachem.

Bardzo ważną zaletą wkładek ziołowych jest ich długoterminowe działanie. Jedną wkładkę możesz nosić 24 godziny. Już po 30 minutach od założenia można poczuć wyraźną ulgę. Polecamy Ci te produkty, jeżeli zmagasz się z takimi dolegliwościami, jak infekcje pęcherza moczowego, upławy, nietrzymanie moczy, suchość pochwy czy zaburzenia mikroflory po antybiotykoterapii. Sięgaj po wkładki ziołowe zawsze wtedy, gdy Twoje okolice intymne wymagają skutecznej i delikatnej ochrony!

Ekologia w Twojej łazience

Wkładki higieniczne dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej. Oznacza to, że spełniają wymagania ekologiczne dla produktów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.

Co ważne, wkładki higieniczne, które proponujemy Ci w naszym sklepie, ulegają w 100% biodegradacji! To bardzo etyczne produkty pozwalające zmniejszyć ilość generowanych odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych. Jeżeli zależy Ci na tym, by żyć w duchu less waste, ekologiczne wkładki higieniczne z pewnością będą dobrym wyborem!

Część produktów z tej kategorii jest nie tylko biodegradowalna, ale też kompostowalna. Oznacza to, że po użyciu możesz umieścić je w przydomowym kompostowniku i w ten sposób zmniejszyć ilość generowanych śmieci. To kolejny sposób na bycie eko!

Przeciętna wkładka higieniczna dostępna w drogerii jest wykonana z tworzywa sztucznego, barwników, a nawet perfum. Zawiera więc składniki, z którymi nie powinna mieć kontaktu delikatna skóra okolic intymnych. Ekologiczne wkładki higieniczne dostępne do nabycia w sklepie Triny stworzono wyłącznie z bawełny i innych naturalnych materiałów. Dzięki temu produkty, które Ci proponujemy, są miękkie, oddychają i ulegają biodegradacji. Dobierz wkładki odpowiednie do swoich potrzeb i ekologicznego stylu życia! Zadbaj o to, by kontakt z Twoją skórą miała wyłącznie czysta, niebielona chlorem bawełna. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i zapewnij sobie maksymalny komfort, wygodę i świeżość przez cały czas!

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: Higiena intymna kobiety – jakie podpaski, tampony i wkładki używać?

Ta kategoria jest pusta

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń