Kosmetyki DLA

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki DLA

Kosmetyki DLA

Przedstawiamy polskie kosmetyki ziołowe, w których prym wiodą świeże napary ziołowe dochodzące aż do 70% składu!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Czy wiesz, że tradycyjny kosmetyk w 70% składa się z wody? Reszta to faza olejowa i emulgatory, czasem jest nawet mniej niż 5% ekstraktów roślinnych. Dlaczego to ma znaczenie? Ponieważ woda nałożona na skórę bardzo szybko paruje, a tak niskie stężenie składników aktywnych nie zdąży wchłonąć i zadziałać, przez co pielęgnacja może nie przynieść oczekiwanych efektów. Jest na to sposób! Polska marka kosmetyczna DLA!

Kosmetyki prosto z lasu i ogrodu

Podstawowym składnikiem Kosmetyków DLA są świeżo przygotowywane napary ziołowe. Marka czerpie przede wszystkim z rodzimych ziół, zwłaszcza tych dziko rosnących. Za cel stawia sobie maksymalne czerpanie z natury przy minimalnym wpływie na środowisko, stąd sposób czerpania jest jak najbardziej zrównoważony.

Kosmetyki DLA to:

  • nawet 80% naparów ziołowych w składzie zamiast czystej wody
  • wolne od parabenów, sztucznych barwników, sztucznych środków myjących i kompozycji zapachowych
  • produkty odpowiednie dla wegan
  • receptury przygotowywane tradycyjną i sprawdzoną metodą
  • wysokie stężenie substancji aktywnych
  • przemyślane połączenie składników roślinnych
  • kuracje dostosowane do konkretnych potrzeb skóry
  • ziołowa pielęgnacja twarzy, ciała i włosów

Ziołowe kosmetyki z minimalną ilością wody

Firma kosmetyczna Kosmetyki DLA wykorzystuje moc polskich ziół, by rozwiązywać najpowszechniejsze problemy skórne. Podkreśla jednocześnie, że napary są przygotowywane tradycyjną metodą i stanowią nawet 80% całości składu kosmetyku. Dzięki temu każdy kosmetyk wyróżnia się bogactwem składników aktywnych i nie ma konieczności stosowania dalszych ulepszaczy.

Nie znajdziesz więc w formułach Kosmetyki DLA kupionych i gotowych ekstraktów, nawet w minimalnym stężeniu. Co więc zamiast nich? Woda, która wprawdzie szybko wyparowuje po aplikacji na skórę, ale dzięki bombie ziołowej z naparów skóra dostaje cenny zastrzyk pielęgnacyjny.

Starannie dobrany skład

W kosmetykach najważniejszy jest skład. Kosmetyki DLA nie są typowymi kosmetykami, chociażby przez fakt, że wypełnione są prawie po brzeg naparem ziołowym. Ponadto składniki zostały tak dobrane, aby wspomagały swoje działanie, a nie wzajemnie sobie przeszkadzały. Marka wykorzystuje wiedzę oraz doświadczenie wielu pokoleń, a to skutkuje coraz lepszymi produktami korzystającymi z leczniczej mocy ziół.

Co znajdziesz w składzie kosmetyków DLA? Między innymi kwasy owocowe AHA, alantoinę, biotynę, liście brzozy, nasiona babki płesznik, chmiel, chili, olej z czarnuszki, cysteinę, dziegieć, owoc jarzębiny, olej jojoba, mydlnicę lekarską czy mleczko pszczele. To nie koniec listy cudowności! Przejrzyj ofertę Kosmetyki DLA w Triny i sama się przekonaj, co skrywają poszczególne tradycyjne receptury.

Niezłe ziółka, czyli historia marki Kosmetyki DLA

Polska marka kosmetyczna Kosmetyki DLA to właściwie dwie osoby - Marta Remplewicz i Zofia Marciniak. Dziewczyny znają się od czasu podstawówki, często też spędzały ze sobą wakacje u wspólnej cioci. Marta jest absolwentką studiów o specjalizacji technologia związków biologicznie czynnych i kosmetyków na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Chemicznym, a Zosia - wydziału chemii UMK w Toruniu. Obie pracowały w jednej z najstarszych polskich firm kosmetycznych. I tak zabawy z lat dziecięcych, podczas których zdarzało się zaciekawionym dziewczynom podkradać kosmetyki mamom i babciom, aby je testować i mieszać z innymi, przełożyły się na pracę zawodową.

Marka kosmetyki DLA powstała 5 grudnia 2011 r. Pierwszym produktem Kosmetyki DLA był krem dla siostrzenicy Marty z cerą trądzikową. Mimo że przygoda zaczęła się od kremu przeciwtrądzikowego Niszcz Pryszcz, który jest totalnym bestsellerem w sklepach zielarskich i internecie, oferta marki jest szeroka i skupia się na potrzebach każdego rodzaju skóry.

Założycielki firmy same o sobie mówią, że są jak woda i ogień, dwa żywioły, które się uzupełniają, a to pozwala tworzyć to coraz ciekawsze produkty. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii i dużego stężenia ziół zamiast wody Kosmetyki DLA cechuje moc i skuteczność, co można zauważyć już po kilku użyciach produktu - przekonaj się sama!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń