Lista produktów  Mokosh

 

Wyjątkowe kosmetyki MOKOSH, dzięki którym Twoja skóra odzyska jędrność i blask: kremy, masła, balsamy i olejki na naturalnych składnikach.

To, co wyróżnia kosmetyki marki Mokosh to niezwykła prostota ich składów, za którą podąża wysoka skuteczność i jakość stosowanych surowców.

Kosmetyki Mokosh łączą w swoich składach naturalne, roślinne surowce z nowoczesną technologią, kompleksowymi badaniami w laboratoriach i ciekawym designem opakowań. Marka z powodzeniem łączy też proste, jednoskładnikowe produkty w kompleksowe rytuały, wykorzystując wiedzę z profesjonalnych gabinetów SPA i zachęca do świadomego dbania o siebie.

W oferciem Mokosh są dwie linie produktów:

kosmetyki bazowe - oleje, glinki, sole, olejki eteryczne i hydrolaty roślinne,
kosmetyki wieloskładnikowe - kremy do twarzy, masła i balsamy do ciała, olejki i eliksiry oparte na naturalnych surowcach, takich jak masło shea, olej jojoba, arganowy, ze słodkich migdałów, olej z ogórka i olej z żurawiny.

Wszystkie produkty marki Mokosh mają oceny bezpieczeństwa wystawione przez certyfikowanego asesora i są zarejestrowane w unijnej bazie Cosmetic Products Notification Portal (CPNP). Są tworzone na bazie certyfikowanych surowców organicznych i składników roślinnych najwyższej jakości, posiadają niezbędne badania dermatologiczne i mikrobiologiczne.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń