Lista produktów  Be Organic

Polskie kosmetyki Be Organic łagodnie pielęgnują i chronią skórę: peelingi, masła, kremy, serum pod oczy i więcej. Naturalne składy i zapachy.

Kosmetyki naturalne BE ORGANIC tworzone są na bazie naturalnych i roślinnych składników, w tym certyfikowanych olejów. W ich recepturach nie stosuje się substancji syntetycznych, pochodzenia zwierzęcego i testowanych na zwierzętach. Są łagodne i bezpieczne dla skóry, a ich opakowania są przyjazne dla środowiska i w 100% biodegradowalne.


Linia kosmetyków BE ORGANIC to produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała (peeling, masło i organiczny olej kokosowy) oraz do pielęgnacji twarzy (mleczko, peeling myjący, krem do twarzy i serum pod oczy). Wszystkie kosmetyki mają starannie opracowane receptury i służą wspieraniu naturalnych procesów zachodzących w skórze, ich łagodnej, ale skutecznej pielęgnacji i ochronie przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Mają przyjemne konsystencje i delikatne, naturalne zapachy.


Kosmetyki BE ORGANIC były wielokrotnie wyróżniane m.in. jako DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2015 przez miesięcznik Twój Styl. Mają certyfikat VIVA!
Kraj produkcji: Polska


Testowane na zwierzętach: nie


Nagrody i wyróżnienia:


- DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2015 miesięcznika Twój Styl
- SUPER PRODUKT 2015 miesięcznika MAM DZIECKO
- PRODUKT ROKU 2016 miesięcznika WOMEN’S HEALTH


Certyfikaty:
VIVA! dla wegetarian

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń