Rodzaj oleju

Marka

Wyczyść

Kraj producenta

Cena

6 - 33 zł

Lista produktów  Etja

 

Etja to olejki kosmetyczne i eteryczne, które świetnie pachną i działają na skórę. Aromatyczna pielęgnacja, która pobudzi Twoje zmysły.

Marka Etja to przede wszystkim wysokiej jakości olejki eteryczne i oleje roślinne przeznaczone do pielęgnacji skóry i włosów. Oleje i olejki oferowane przez markę Etja importowane są z najdalszych zakątków świata, m.in. z Australii, Afryki, Chin, Francji, Hiszpanii, Włoch, Rosji oraz Indii.

Oferowane przez Etję olejki eteryczne są w 100% naturalne. Uzyskuje się je metodą destylacji, wyciskania lub ekstrakcji, a ich jakość potwierdzają atesty przyznane przez Państwowy Zakład Higieny oraz liczne certyfikaty. Olejki eteryczne Etja to 27 wyjątkowych zapachów służących nie tylko do aromaterapii, ale też pielęgnacji skóry, czy jako naturalne środki czystości w domu.

Oleje roślinne marki Etja są doskonale przyswajane przez skórę, dobrze się wchłaniają i dostarczają skórze i włosom szereg substancji odżywczych, w tym niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Z 26 olejów oferowanych przez markę Etja aż 12 oznaczonych jest certyfikatem BIO przyznanym przez  BCS DE-ӦKO. Certyfikat ten oznacza, że olej został wytworzony z surowców ekologicznych i jest w 100% naturalny.

Certyfikaty: certyfikat BIO przyznany przez BCS DE-ӦKO


Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń
truck