Olejki eteryczne Etja

Kategorie

Wyczyść filtr
Olejki eteryczne Etja

Olejki eteryczne Etja

Etja tworzy wspaniałe olejki eteryczne i oleje kosmetyczne. Wykorzystaj je do pielęgnacji i aromaterapii! Wejdź do pachnącego świata naturalnych olejków!

Czytaj więcejCzytaj mniej

O dobrodziejstwach płynących ze stosowania kosmetyków naturalnych napisano już wiele. Doskonale wpływają na kondycję skóry i włosów, oczyszczając je i odżywiając. Marka Etja specjalizuje się w produkcji naturalnych olejków eterycznych przeróżnego przeznaczenia, jak również różnych kompozycji zapachowych, a we współpracy z firmą Herbacos S.C wypuszcza na rynek także konkretne kosmetyki, oparte o naturalne olejki, wyciągi czy ekstrakty - czyli między innymi balsamy i płyny do kąpieli. To znakomita marka, o której warto dowiedzieć się więcej!

Etja – historia i działalność marki

Polska marka Etja pojawiła się na rynku w roku 1989. Zainteresowanie produktami zawsze było duże, ponieważ wszystkie naturalne towary cieszą się dużą renomą. Mniej więcej od kilku lat obserwuje się rosnący trend na wszystko co ekologiczne – nic dziwnego, że także i popularność naturalnych olejków wyraźnie ostatnio wzrosła. Dnia 1 stycznia 2016 roku firma Etja przekształciła się w spółkę cywilną, umożliwiającą współdziałanie z innym przedsiębiorcą. Historia marki jest imponująco długa, jednak sama aromaterapia liczy sobie tysiące lat, więc jest na czym bazować. Etja jest prekursorem leczenia zapachami w Polsce, będąc nadal wiodącym producentem towarów, które do tego służą. Zajmuje się importem najlepszych, naturalnych olejków, ściągając je między innymi z takich państw jak Chiny, Afryka, Australia, Włochy, Francja, Hiszpania, Rosja czy Indie.

Etja – Ważne odznaczenia i certyfikaty

Wysoką jakość produktów marki Etja potwierdzają nie tylko liczne, przeprowadzane badania dermatologiczne, ale także uzyskane przez firmę atesty Polskiego Związku Higienicznego i zdobyte przez lata certyfikaty oraz nagrody. Warto wspomnieć przede wszystkim o certyfikacie ekologicznym Ecocert, wskazującym, że dany produkt czy seria są pozbawione konserwantów i barwników – wszelkich dodatków, których stosowanie mogłoby prowadzić do powstania podrażnień skóry czy negatywnie na nią wpływać w inny sposób. Naturalne oleje, sprzedawane przez markę Etja, odznaczone też zostały certyfikatem BIO, przyznanym przez BCS DE-ӦKO. Odznaczenie potwierdza, iż dany towar jest w 100% naturalny i że do jego wytworzenia posłużyły surowce ekologiczne. Wśród oferowanych przez firmę Etja towarów aż 12 zyskało podobne potwierdzenie – kolejne zapewne wkrótce także będą mogły się nim poszczycić. Wszystkie produkty spełniają wszystkie normy polskie oraz normy międzynarodowej organizacji IFRA.

Etja – naturalne olejki eteryczne

Naturalne olejki, jakie sprzedaje marka Etja, odznaczają się silnym, skoncentrowanym zapachem, w dodatku pochodzącym prosto z przyrody. Firma nie musi już niczym wzbogacać i wzmacniać uzyskiwanych wyciągów, ponieważ same w sobie są bardzo wyraziste. Otrzymuje się je w procesach destylacji, wyciskania, albo chemicznej ekstrakcji. Wszystkie, sprzedawane przez firmę Etja olejki posiadają zwykle jedną, najważniejszą nutę zapachową, co ułatwia wybór jakiegoś dla siebie. A oferta jest naprawdę szeroka i stale poszerzana, żeby trafić w gusta kolejnych klientów. Do wyboru mamy między innymi zapachy takie jak rozgrzewający cynamon, kojąca lawenda, orzeźwiająca cytryna czy cyprys, rześki eukaliptus, ale również takie ciekawostki jak olejek pomarańczowy, pichtowy, paczulowy, rozmarynowy czy tatarakowy. Wszystkie propozycje od Etja to olejki do aromaterapii, działające pobudzająco lub odprężająco na organizm. Małe buteleczki są bardzo wydajne, a dzięki pomocnym opisom nawet niezorientowani we wszystkich zaletach konkretnego produktu mogą dowiedzieć się w jakich sytuacjach będzie najbardziej pomocny.

Etja – Naturalne oleje nośnikowe w ofercie polskiej marki

Pielęgnacja olejkami jest niesamowicie przyjemna i pozwala świetnie odżywić skórę, dostarczając jej tego, czego akurat najbardziej potrzebuje. Olejki eteryczne w swej skoncentrowanej formie byłyby jednak dla skóry zbyt mocne, dlatego właśnie powstają oleje nośnikowe – proste, pełne minerałów i witamin, i używane by rozrzedzić naturalny olejek eteryczny. Nazywane są także bazowymi, a firma Etja produkuje jedne z najlepszych tego typu produktów. Marka wytwarza gotowe oleje, zawierające podstawową bazę oraz naturalne dodatki eteryczne, nadające całości wspaniały, wybrany zapach. Można zdecydować się na przykład na olejek arganowy, konopny, awokado, makadamia czy lniany, ale w ofercie Etja są i takie, które na pewno wszystkich zaciekawią swoją oryginalnością – jak olej marula, perilla z pachnotki, czy też olej z nasion baobabu. Wielbiciele intensywnych doznań zapachowych mogą też pielęgnować skórę olejkiem z pestek arbuza, z nasion truskawki czy z naszej rodzimej marchwi. Naturalne olejki kosmetyczne to wiodące produkty marki Etja, które zdobyły uznanie dużej liczby klientów.

Etja – olejki zapachowe

Etja jest producentem nie tylko skoncentrowanych olejków o jednym, dominującym zapachu, wynikającym bezpośrednio z zastosowania odpowiedniego wyciągu, lecz także i złożonych kompozycji zapachowych. Takie olejki mogą mieć zapach leśny, wiosenny czy na przykład opium – wybór jest szeroki. Olejki zapachowe tego typu powstały z połączenia kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych elementów, dobranych w taki sposób, żeby tworzyły zgrabną, harmonijną całość. Wydajne buteleczki świetnie aromatyzują powietrze.

Oleje i olejki eteryczne Etja – zastosowanie produktów

Wszystkie produkty marki Etja mogą znaleźć zastosowanie w użytku prywatnym, jak i bardziej publicznym – na przykład w salonach aromaterapii czy profesjonalnego masażu. Olejki kosmetyczne mogą służyć do kąpieli i masażu, a eteryczne do wykonywania inhalacji czy okładów – posiadają bowiem kojące działanie. Można nimi aromatyzować powietrze w saunie czy we własnym domu – mowa w tym przypadku również o kompozycjach zapachowych. Etja współpracuje z ośrodkami rehabilitacyjno-wypoczynkowymi, hotelami, ale też oczywiście aptekami, sklepami zielarskimi, czy hurtowniami farmaceutycznymi, dostarczając do nich swoje towary. Sprzedawane są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Firma obsługuje także klientów indywidualnych, zamawiających produkty do swoich wyrobów (na przykład pachnących mydełek), albo do użytku prywatnego.

Wypróbuj produkty Etja w swoim domu! Poznaj moc aromaterapii i pielęgnacji z wykorzystaniem naturalnych olejów! Wybierz swój ulubiony kosmetyk lub zapach i złóż zamówienie na produkty Etja już dziś!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń