Wstecz
Ceramiczna mydelniczka - Serce

By Triny Ceramiczna mydelniczka - Serce

35,34 zł
Cena początkowa: 50,49 zł -30%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 50,49 zł

Opis

Ceramiczna mydelniczka - Serce

Mydelniczka w kształcie serca o wydłużonym lekko kształcie w niebieskim odcieniu. Z jednym otworem ułatwiającym spłynięcie wody z mydła lub gąbki.

Nowoczesna i ekologiczna mydelniczka wykonana z gliny pokrytej kolorowym szkliwem. Dzięki unikalnemu wzornictwu będzie wspaniałą ozdobą w łazience, zwłaszcza wielbicielki natury! Kolor mydelniczki nawiązuje do kolorów przyrody, ponadto materiał, z którego została wykonana, jest również naturalny. Idealna dla osób lubiących niespotykane dekoracje i praktyczne rozwiązania w jednym.

Mydelniczka ma wyżłobione otworki ułatwiające spływanie wody, dzięki czemu nie musisz obawiać się o schnięcie pozostawionego mydła lub gąbeczki czy o rozwój bakterii. Samą mydelniczkę łatwo umyjesz w razie konieczności.

Każda mydelniczka jest wykonywana ręcznie, zatem ma swój indywidualny wzór. Jest zarazem unikalna i ekskluzywna, ponieważ jest wytwarzana na wyłączność, specjalnie dla Triny.

Zalety:

  • unikalne wzornictwo
  • ceramika ręcznie formowana
  • szkliwiona
  • dwukrotnie wypalana w piecu ceramicznym
  • higieniczna: łatwa do utrzymania w czystości
  • ekskluzywna: produkowana na wyłączność dla Triny

Uwaga:

Zakupiony przedmiot może nieznacznie różnić się od odpowiednika widocznego na zdjęciu. Jest to wynik ręcznej produkcji. Ponadto mogą wystąpić różnice w rzeczywistym kolorze, co wynika z indywidualnych ustawień monitora.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Kraj producenta:Polska

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń