Kategorie

Wyczyść filtr

Odżywka keratynowa

Keratyna to pożądany składnik w produktach do pielęgnacji włosów. Sprawdź najlepsze odżywki keratynowe dostępne w naszym sklepie.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Jeżeli posiadasz długie włosy, z pewnością często poddajesz je różnorodnym zabiegom kosmetycznym oraz fryzjerskim, narażasz włosy na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego Twoje włosy mogą wymagać ciągłej regeneracji. Najlepszym wyborem jest odżywka do włosów z keratyną, dzięki której nie tylko zregenerujesz zniszczone włosy, ale również wpłyniesz na ich zdrowy wzrost.

Odbuduj włosy u podstawy

Jak wiadomo włosy zbudowane są z białka, dlatego odżywka do włosów z keratyną, czyli naturalnym białkiem może je skutecznie odbudować, sprawiając że każdy włos stanie się zdrowszy i mocniejszy od nasady aż po sam koniec.

To zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, do jakich zaliczamy farbowanie, modelowanie, rozjaśnianie czy prostowanie włosów, mają największy wpływ na ich niszczenie i osłabianie. Także czynniki zewnętrze, do których zalicza się wiatr, przenikliwe zimno bądź upalne i suche gorąco, mogą wpływać na włosy niekorzystnie, niszcząc je i sprawiając że staną się słabe i łamliwe.

Odbudowa struktury włosów nie jest zbyt trudna, musimy tylko dopasować właściwą serię kosmetyków regeneracyjnych, wybrać odżywkę do włosów keratynową, a w krótkim czasie zaobserwujemy wzmocnioną witalność, właściwe nawilżenie i piękny wygląd naszych włosów.

Jakie odżywki do włosów keratynowe wybrać?

Na rynku kosmetycznym mamy do wyboru bardzo dużo kosmetyków, dzięki którym możemy zadbać o regenerację włosów. Aby dodatkowo ich nie obciążać, a faktycznie wpłynąć na ich odnowę, warto wybrać odżywkę do włosów keratynową, która stanie się ulubionym kosmetykiem Twoich włosów. Należy pamiętać, że odżywka keratynowa zawiera również wiele cennych witamin i minerałów, które także mają wpływ na odbudowę włosów.

W jaki sposób wybrać najlepszą odżywkę keratynową?

Czym kierować się podczas wyboru kosmetyków do konkretnego rodzaju włosów? Jak wybrać najlepszą odżywkę z keratyną? Producenci dokładnie informują do jakich włosów powinno stosować się konkretne kosmetyki, w tym także odżywki z keratyną. Jeżeli wybierzesz właściwą odżywkę do włosów z keratyną, nie tylko Twoje włosy przestaną być łamliwe, suche i zniszczone, ale również okiełznasz zbytnią puszystość, plątanie się kosmyków bądź elektryzowanie.

Odżywka z keratyną wpłynie również pozytywnie na zabiegi modelujące włosy. Stylizacja za pomocą suszarki z dyfuzorem, prostownicy bądź lokówki będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Keratyna zawarta w odżywce wpływa regenerująco na budowę włosów oraz podatność na ich układanie.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń