Kategorie

Wyczyść filtr

Basiclab odżywka do włosów

Odżywki od Basiclab są dopasowane do potrzeb Twoich włosów. Są niezbędne w walce z nadmiernym wypadaniem włosów, w pielęgnacji włosów kręconych czy też rozjaśnianych.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Nasze włosy, bez względu na kolor, splot, gęstość i ogólną kondycję, wymagają starannej pielęgnacji. Ta nie powinna ograniczać się do regularnego mycia ich z wykorzystaniem szamponu do włosów. Kosmetykiem wcale nie mniej istotnym jest odżywka, warto więc zaopatrzyć się również w nią. Najlepsze rezultaty przynosi kosmetyk dopasowany do indywidualnych cech naszych włosów. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego rozwiązania warto też przeanalizować jego skład kierując się zasadą mówiącą o tym, że im jest on krótszy – tym lepiej.

Basiclab odżywka do włosów to rozwiązanie, które zbiera pochlebne opinie nawet wśród wymagających odbiorców. Nie może być jednak inaczej, skoro mamy w jej przypadku do czynienia z kosmetykiem nie tylko nawilżającym włosy, ale również chroniącym je przed utratą wody. Odżywka jest nieoceniona, gdy zależy nam na wygładzeniu włosów i na przywróceniu im blasku. Jest stosowana przede wszystkim po to, aby przyspieszyć proces ich regeneracji, nie ma jednak sobie równych także wtedy, gdy chcemy je uelastycznić.

Odżywki do włosów Basiclab są opracowane z myślą o ich częstym stosowaniu. Nic więc dziwnego, że ich skład został pomyślany tak, aby były bezpieczne dla wrażliwej skóry głowy. Można je stosować nawet w odniesieniu do włosów o szczególnych potrzebach – cienkich, zniszczonych i wypadających.

Ta kategoria jest pusta

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń