Cena

23 - 50 zł

Lista produktów  Herbatint

Naturalne farby Herbatint bez amoniaku, dzięki którym uzyskasz trwały i intensywny kolor, a jednocześnie ich nie zniszczysz.

Włoska firma Antica Erboristeria S.p. A produkcją farb Herbatint zajmuje się od 1970 roku. Opierając receptury oferowanych produktów na ekstraktach i związkach roślinnych, marka Herbatint jest gwarantem bezpiecznej i łagodnej koloryzacji. Bogata gama kolorystyczna, trwałość uzyskanego koloru i ochrona włosów przed zniszczeniem sprawiają, że farby są doceniane przez kobiety na całym świecie i sprzedawane w 38 krajach. Do ich produkcji nie stosuje się amoniaku, alkoholu, parabenów i rezorycyny. Koloryzcja farbą Herbatint jest łatwa i przyjemna. Farby nie mają nieprzyjemnego, charakterystycznego dla wielu farb roślinnych zapachu. Mogą być stosowane przez kobiety w ciąży.

Farby Herbatint nie są testowane na zwierzętach. Marka otrzymała certyfikat PETA, jest też zarejestrowana w Vegan Society w Wielkiej Brytanii. Skład produktów Herbatint jest zgodny ze standardami FSC. Produkty nie zawierają glutenu.

Certyfikaty: PETA, Marka zarejestrowana w Vegan Society, Zgodność ze standardami FSC


Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Włochy

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń