BioBag biodegradowalne worki i folie

Kategorie

Wyczyść filtr
BioBag biodegradowalne worki i folie

BioBag biodegradowalne worki i folie

BioBag to biodegradowalne torby i folie, które są świetną alternatywą dla plastiku. Wygodne na zakupy i do przechowywania żywności. Bezpieczne dla środowiska!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Masz dość wszechobecnego plastiku, który zaśmieca planetę oraz panoszy się po mieszkaniu? Może też nie chcesz korzystać z papierowych toreb, które są właściwie jednorazowe i przyczyniają się do wycinki lasów? Szukasz alternatywy na zakupy, czyli wytrzymałego materiału, wielokrotnego użytku, a jednocześnie nieprzyczyniającego się do zwiększenia efektu cieplarnianego? Oto BioBag! Przedstawiamy kompostowalne i biodegradowalne folie i torby na zakupy, dzięki którym zadbasz o środowisko, ale i o własny komfort.

Dlaczego warto wybrać torby BioBag?

Folie i torby BioBag daleko w tyle pozostawiają torby papierowe oraz plastikowe. Wszystko dzięki innowacyjnemu materiałowi, jakim jest Master-Bi, a także optymalnej produkcji odbywającej się przy niewielkim udziale energii, co ma znaczenie dla naszego środowiska i świata, w którym żyjemy. Co więcej, po 45 dniach w warunkach kompostowych ulegają całkowitej biodegradacji!

Kompostowalne i biodegradowalne torby BioBag:

  • powstają z naturalnego tworzywa Mater-Bi
  • alternatywa dla folii, worków oraz toreb papierowych
  • wielokrotnego użytku
  • dostępne w pełnej gamie kształtów i rozmiarów, z ekologicznymi nadrukami do 8 kolorów
  • ulegają całkowitej biodegradacji po 45 dniach w warunkach kompostowalnych
  • produkcja odbywa się z niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego
  • produkty zwolnione są z opłaty produktowej, przez co są tańsze

BioBag przyczyniają się do zmniejszenia problemu zalegających setki lat plastikowych toreb. Dzięki temu, że zwolnione są z opłaty produktowej, ich koszt jest niższy niż innych toreb, przez co stają się pożądaną alternatywą w świecie, w którym zalegają tony plastiku.

Ekologiczne torby na zakupy BioBag bez polietylenu

Torby BioBag dostępne są w pełnej gamie kształtów i rozmiarów, z ekologicznymi nadrukami do 8 kolorów. Produkty są przyjazne dla planety i ich produkcja odbywa się zgodnie z europejską normą EN-13432, są biodegradowalne i kompostowalne, a przy tym trwałe i estetyczne. Dzięki wykorzystaniu przy produkcji naturalnych składników, produkty BioBag znacząco przyczyniają się do ograniczenia efektu cieplarnianego. Co bardzo ważne, nie zawierają w ogóle polietylenu, powszechnego we współczesnej produkcji szkodliwego związku rozkładającego się przez setki lat.

Produkty BioBag mają również certyfikaty zgodności z amerykańską normą ASTM D6400 dla produktów w pełni biodegradowalnych i kompostowalnych, do tego certyfikat CEN oznaczający, że tusze i farby nie zawierają metali, oraz certyfikat Debio dopuszczający Bio-Bagi do stosowania w gospodarstwach ekologicznych.

Biodegradowalne worki BioBag na śmieci organiczne

W ofercie BioBag znajdują się worki przeznaczone do odpadów organicznych, które zapewniają komfortowe warunki składowania - bez żadnych zapachów, ryzyka powstania grzybów czy pleśni. Dostosowane są do kosza MaxAir II, który wraz z workami BioBag tworzą system do selektywnej zbiórki śmieci kuchennych. Taki worek umożliwia zbieranie wysokiej klasy kompostu w gospodarstwie oraz segregację bio w domach i mieszkaniach. Są oddychające i w połączeniu z wentylowanymi pojemnikami ułatwiają higieniczną zbiórkę oraz odparowanie wilgoci. Dzięki temu bioodpady schną, a problem gnicia znika na dobre!

Kompostowalne folie i woreczki BioBag

BioBag to nie tylko ekologiczne torby na zakupy czy kompostowalne worki na śmieci, ale też woreczki na odchody psa. Tak samo jak inne produkty, i te są biodegradowalne w 100%, a przy tym zapewniają skuteczną ochronę przed bezpośrednim kontaktem z nieczystościami i nieprzyjemnym zapachem. Worki są na tyle trwałe i odporne, że są znakomitą barierą również przed wszelkimi wirusami i bakteriami. Zaletą worków jest też to, że wraz z zawartością szybko się rozkładają.

BioBag International jest największym na świecie producentem certyfikowanych, biodegradowalnych i kompostowalnych toreb i folii. Do ich produkcji wykorzystuje naturalne tworzywo Mater-Bi, dzięki czemu wpisują się doskonale w naturalny obieg materii w środowisku. Torby BioBag są najlepszą alternatywą dla toreb papierowych oraz woreczków - używaj wielokrotnie, a potem kompostuj. Sprawdź koniecznie ofertę w Triny!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń