Derma SUN

Kategorie

Wyczyść filtr
Derma SUN

Derma SUN

Linia wodoodpornych kosmetyków Derma Sun uchroni Twoją całą rodzinę przed oparzeniami słonecznymi. Tylko naturalne i bezpieczne składy!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Derma Sun to linia wodoodpornych duńskich kosmetyków przeznaczonych do ochrony przeciwsłonecznej i pielęgnacji podrażnionej słońcem skóry. Dzięki nim uchronisz całą swoją rodzinę przed przykrymi skutkami dłuższej ekspozycji na słońce jak przebarwienia, wysuszenie czy poparzenie. Jest to najlepiej sprzedająca się marka kosmetyków przeciwsłonecznych w Danii i wszystko wskazuje na to, że i w Polsce pobije rekord popularności!

Najlepsze kosmetyki pod słońcem

Nie musisz sięgać po kosmetyki zawierające filtry chemiczne i niepewne składy, które mogą spowodować alergie czy podrażnienia. Kosmetyki Derma Sun zawiera filtry chroniące przed promieniami UVA i UVB, które spełniają najnowsze zalecenia Unii Europejskiej dotyczące optymalnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Nie zawierają substancji samoopalających ani innych niepotrzebnych składników, dzięki czemu masz 100% gwarancję, że zapewniasz swojej skórze tylko naturalną i bezpieczną ochronę.

Certyfikowana ochrona dla całej rodziny z Derma SUN

Wszystkie produkty z linii Derma SUN posiadają certyfikaty Astma-Allergi Danmark i Nordic Ecolabel, dodatkowo mleczko do opalania Sun Baby otrzymało certyfikat dla kosmetyków organicznych ECOCERT. Certyfikaty te gwarantują, że kosmetyki są delikatne, przyjazne dla alergików i skóry dziecka. Nie zawierają żadnych substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu czy środowisku naturalnemu. Ponadto kosmetyki Derma Sun są zgodne z zaleceniami Duńskiego Towarzystwa Raka w sprawie filtrów przeciwsłonecznych i ochrony przed słońcem.

Kosmetyki przeciwsłoneczne Derma Sun nie zawierają perfum, parabenów i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości lub alergii. Nie zatykają porów, nie tworzą tłustych filmów, za to świetnie się wchłaniają, doskonale pielęgnują skórę, nawilżają ją, a kosmetyki po opalaniu dodatkowo zapewniają równomierną i złotą opaleniznę. Nie musisz się martwić o nieestetyczne przebarwienia lub ogólnie o wysuszenie skóry. Kosmetyki Derma Sun powstały po to, abyś bezpiecznie cieszyła się słońcem!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń