Środki czystości Zielko: produkty i opinie

 

Szukasz bezpiecznych alternatyw dla standardowej chemii domowej? Mamy to! ZIELKO to linia wszechstronnych produktów przeznaczonych do czyszczenia kuchni, łazienki i innych pomieszczeń.

Z ich pomocą odświeżysz i wyczyścisz wszystkie powierzchnie, w tym płytki, plastikowe czy laminowane, sprzęt AGD, lustra i szkło oraz armaturę łazienkową. Mało tego, w ofercie znajdują się odplamiacze i odtłuszczacze.

Płyny do kuchni ZIELKO czyszczą na błysk!

Przypalone naczynia nie będą już żadnym problemem! ZIELKO oferuje pastę na bazie sody oczyszczonej, z której pomocą wyczyścić stary i trudno zmywalny tłuszcz, a nawet przypalone patelnie czy garnki. Pasty możesz z powodzeniem użyć również do szyby piekarnika oraz do mycia samego piekarnika i lodówki. Jeżeli potrzebujesz codziennego wsparcia, wybierz uniwersalny płyn do kuchni, który wyczyści nawet najbardziej oporne zabrudzenia na blacie czy kuchence. Bezpiecznie i na błysk!

Bezpieczne płyny i żele do WC

Nie musisz już w łazience stosować chemicznych preparatów, które wytwarzają inwazyjne opary! Dzięki żelom i płynom do łazienki ZIELKO szybko i bez łzawienia oczu wyczyścisz muszlę klozetową, pisuar, bidet czy umywalkę i wannę. Rozpuszczają każdy brud, w tym zacieki w kabinie prysznicowej czy osad na kranach, a przyjemna woń olejków eterycznych roztacza się po pomieszczeniu, dając wrażenie czystości i świeżości.

Lustra i szyby bez zacieków

Płyny do luster i szyb ZIELKO zapewniają doskonałe efekty czyszczące. Z ich użyciem może wyczyścić praktycznie każdą szklaną powierzchnię. Bazą jest kwas cytrynowy, który rozpuszcza zanieczyszczenia oraz gwarantuje czystość bez smug.

Produkty czyszczące ZIELKO są marką firmy SYLVECO. Wyróżniają się minimalistycznym i naturalnym składem oraz niesamowitym zapachem – aromat melona, brzoskwini czy jaśminu będzie unosić się w powietrzu i umili przebywanie w nieskazitelnie czystych pomieszczeniach.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń