Kategorie

Wyczyść filtr

Transparent Lab: promocje i opinie

Kosmetyki Transparent Lab bazują na tej samej biotechnologii, która jest wykorzystywana m.in. do leczenia raka. To sprawia, że są aż 12 razy skuteczniejsze niż te tradycyjne. Sprawdź ofertę!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Transparent Lab to marka kosmetyczna oferująca szereg produktów do pielęgnacji dostosowanych pod rozmaite potrzeby, w tym do skóry wrażliwej, problematycznej i z niedoskonałościami. Zamiast jednak bazować na tradycyjnych formułach, marka najpierw zbadała potrzeby i dopiero pod ich kątem rozpoczęła zaawansowane prace, które objęły badania technologiczne i próby laboratoryjne. Efektem tych prac są innowacyjne kosmetyki, które nie zawierają niepotrzebnych składników – zawierają tylko te, których realnie może potrzebować Twoja skóra i to w idealnych ilościach.

Kosmetyki Transparent Lab – poznaj je bliżej!

Nazwa marki odzwierciedla jej misję – formuły są transparentne i przebadane laboratoryjnie. Działania marki również są transparentne, do tego korzysta z doświadczeń nauki i technologii, czego efektem jest powstanie profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji.

Hiszpańskie kosmetyki Transparent Lab:

 • czyste i przejrzyste formuły
 • bazują na naturalnych substancjach
 • zawierają wyłącznie zatwierdzone dermatologicznie składniki aktywne w odpowiednich ilościach
 • starannie opracowane przy użyciu zaawansowanej technologii
 • nie zawierają niepotrzebnych i niekorzystnie działających substancji
 • opatentowana technologia

Kosmetyki Transparent Lab mają przejrzyste formuły i wyróżniają się maksymalną wydajnością. Twórcy marki podkreślają, że każdy produkt jest opracowany z troską i z wykorzystaniem tylko czystych i naturalnych składników.

Transparent Lab – ekskluzywna technologia, znane składniki, maksymalna skuteczność

Hiszpańska marka TransparentLab reklamuje się jako “ekskluzywna technologia, maksymalna skuteczność”, co ma wskazywać na to, że korzysta z opatentowanej technologii zapewniającej maksymalne efekty. Marka opracowała system uwalniania składników aktywnych, co ma sprzyjać dotarciu ich do źródła problemu i tym samym zapewnić świetne efekty pielęgnacyjne. Aktywne składniki szybko i bezpiecznie wnikają w skórę, nie ulegając zmianom w ich strukturze molekularnej i są uwalniane przy zachowaniu ich właściwości.

Dzięki technologii stosowanej przez Transparent Lab takie składniki jak retinol czy kwasy (np. salicylowy i Kwas glikolowy, czyli takie, które związane są ze skutkami ubocznymi, mogą okazać się najlepszymi sprzymierzeńcami nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Oprócz tego w technologii (a więc i w kosmetykach Transparent Lab) wykorzystywane są m.in.: witamina K1, kwas hialuronowy, resweratrol, witamina C oraz cynk.

Nanobiotechnologia w służbie kosmetyki

Liposomy i/lub kapsułki nie są nową koncepcją w dziedzinie medycyny, od lat wykorzystywane są do transportu związku farmaceutycznego w organizmie w celach terapeutycznych. Transparent Lab sprawił, że ta sprawdzona technologia osiąga nowy wymiar i pomaga radykalnie poprawić działanie produktów kosmetycznych.

Receptury kosmetyków Transparent Lab opracowana z wykorzystaniem tej samej biotechnologii, która jest wykorzystywana w zastosowaniach medycznych do leczenia chorób takich jak rak. Sprawia to, że są do 12 razy skuteczniejsze od tych z tradycyjnymi składnikami aktywnymi. Jak to się dzieje? W przeciwieństwie do tradycyjnych liposomów stosowanych w kosmetykach (z lecytyny sojowej i wytwarzanych podstawowymi metodami) Transparent Lab opracowało nanopęcherzyki.

Nanotechnologia stosowana przez Transparent Lab:

 • to do 12 razy większa skuteczność, ponieważ kosmetyki uwalniają więcej składnika aktywnego w warstwie, w której jest on najbardziej potrzebny (naskórek, warstwa rogowa i mieszek włosowy)
 • zapobiega degradacji substancji aktywnej, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje właściwości do momentu uwolnienia
 • sprzyja naprawie uszkodzonej skóry dzięki wysokiemu stężeniu podstawowych fosfolipidów, tym samym zmniejsza transepidermalną utratę wody i przywraca skórze jej funkcję ochronną
 • zapobiega utlenianiu, dzięki czemu lepiej opiera się upływowi czasu i wydłuża jego trwałość
 • gwarantuje maksymalną tolerancję skóry na zastosowany składnik aktywny, dzięki czemu jest mniejsze ryzyko podrażnień i alergii

Dzięki temu kosmetyki Transparent Lab cechują się wysoką mocą nawilżania, naprawy oraz wysoką tolerancją przez skórę. Nie bez znaczenia jest fakt zabezpieczenia składników aktywnych oraz zwiększenia ich mocy, co przekłada się na lepsze efekty pielęgnacyjne i trwałość kosmetyków.

Historia marki Transparent Lab

Za kosmetykami Transparent Lab stoi Niche Beauty Lab, które powstało w 2016 roku w Barcelonie z misją „zmiany zasad w branży kosmetycznej”. Wszystkie produkty są opracowywane we własnym laboratorium z wykorzystaniem najlepszych składników aktywnych i technologii do pielęgnacji skóry. Marka dba też o zrównoważony rozwój, recykling i o to, aby produkcja oraz same kosmetyki miały jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Dodajmy, że kosmetyki Niche Beauty Lab zostały wyróżnione między innymi przez Vogue, Glamour, InStyle, Elle, Cosmopolitan i Bazaar.

Reasumując, firma Transparent Lab stawia na przejrzystość w każdej dziedzinie. Począwszy od minimalistycznych opakowań, na których umieszczane są krótkie i czytelne składy i informacje o kosmetyku, po działanie proekologiczne, a kończąc na inwestycje w zaawansowane technologie, które wspierają naturalną pielęgnację.

Transparent Lab z Hiszpanii w Triny – co u nas znajdziesz

Transparent Lab oferuje niezbędne do pielęgnacji twarzy kosmetyki, przetestowane i zawierające mnóstwo dobroczynnych substancji. Wśród dobrych, naturalnych kosmetyków Transparent Lab znajdziesz rozmaite produkty do każdego rodzaju skóry, w tym również cery wrażliwej lub z objawami starzenia. Są kremy, serum, toniki o działaniu nawilżającym, ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym.

Cały czas wzbogacamy naszą ofertę, dlatego zachęcamy Cię do przejrzenia dostępnych produktów – życzymy udanych zakupów!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń