Kategorie

Wyczyść filtr

Geek & Gorgeous: promocje i opinie

Odkryj z nami węgierskie kosmetyki z klinicznie sprawdzonymi substancjami czynnymi w eleganckich formułach. Bezzapachowe, bez barwników i bez dodatku wysuszającego alkoholu.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Misją węgierskiej marki Geek & Gorgeous jest tworzenie i dostarczanie kosmetyków wegańskich, bazujących na naturalnych formułach oraz bezpiecznych i przebadanych składnikach aktywnych. Dzięki temu produkty kosmetyczne G&G są delikatne i odpowiednie nawet dla skóry wrażliwej, a przy tym skuteczne. W ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaawansowanej pielęgnacji, jak serum do twarzy, toniki i peelingi. Odkryj z nami Geek & Gorgeous, która jest hitem na Węgrzech, a teraz również w Polsce!

Węgierskie kosmetyki Geek & Gorgeous

Marka kosmetyczna Geek & Gorgeous została założona w 2015 roku przez autorkę najpopularniejszego bloga urodowego na Węgrzech. O popularności strony kremmania.hu świadczą statystyki – co miesiąc odnotowuje pół miliona unikalnych użytkowników i sześć milionów odsłon. Jak powstała marka G&G? Historia, jakich wiele – Judit Rácz, założycielka bloga, poszukiwała idealnych produktów dla siebie; mnóstwo testowała, eksperymentowała, mieszała, a uporczywy trądzik nie znikał. W końcu, po wielu wizytach u dermatologów i testach produktów, postanowiła opracować własne kosmetyki.

Kosmetyki Geek and Gorgeous w skrócie:

  • „geekowskie”, eleganckie i przejrzyste formuły
  • optymalna ilość składników aktywnych zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”
  • klinicznie sprawdzone substancje aktywne o udowodnionym działaniu
  • zero parabenów, sztucznych barwników, aromatów i alkoholu
  • kosmetyki wegańskie
  • cruelty free
  • przebadane klinicznie
  • dopasowane do różnych potrzeb i problemów skórnych

Geek & Gorgeous unika kontrowersyjnych składników, abyś miała pewność, że Twoja skóra otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje, a przy tym kosmetyki są przyjazne i bezpieczne dla skóry. Dzięki temu kosmetyki GG są idealne nie tylko dla kosmetycznych geeków (rozumianych jako pozytywnie zakręconych na punkcie urody), ale dla każdego, komu bliska jest naturalna i świadoma pielęgnacja.

Jakie kosmetyki znajdziesz w ofercie Geek and Gorgeous?

Kosmetyki węgierskiego producenta Geek and Gorgeous powstały po to, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającej skóry, również problematycznej. Produkty przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym mogą pomóc przy pierwszych objawach starzenia, trądziku, niedoskonałościach czy poszarzałej cerze.

Na pierwszy plan wysuwają się zwłaszcza rozmaite serum do twarzy zawierające takie cenne substancje jak niacynamid, witamina C, retinal, kwas hialuronowy, a także rozmaite kwasy AHA, BHA i PHA. Na uwagę zasługują genialne eksfolianty złuszczające naskórek, które dostępne są w różnych poziomach (od delikatnego do bardzo silnego) – łączą różne kwasy o różnej mocy, abyś mogła je dopasować indywidualnie pod siebie i pod typ cery.

Tylko składniki o naukowo udowodnionej skuteczności

To, co znajdziesz w kosmetykach Geek and Gorgeous, to odpowiednia koncentracja przebadanych składników aktywnych. To, czego nie znajdziesz, to rozmaite kontrowersyjne substancje jak parabeny, siarczany, olej mineralny i barwniki (chociaż marka zaznacza, że nie ma co siać „paniki strachu” i nie wszystkie substancje są toksyczne, jednak dla bezpieczeństwa woli z nich zrezygnować). Marka unika również stosowania powszechnych alergenów i ekstraktów roślinnych, które wprawdzie brzmią dobrze i są cenione w kosmetologii, ale ich działanie na skórę jest naukowo wątpliwe – dotyczy to większości olejków eterycznych i ekstraktów z lawendy i cytrusów. Dzięki temu po węgierskie kosmetyki G&G możesz sięgać bez obaw i ze spokojem ducha.

Marka stawia na krótkie, przejrzyste składy i aktywną formułę działania. Nie ma tu miejsca na zawiłe receptury, od których przy czytaniu aż się mieni w oczach. Jest za to miejsce na konkretny skład i cenione w branży kosmetycznej składniki. Filozofia marki Geek and Gorgeous opiera się na maksymalizacji tego, co jest dobre i tego, co jest pewne, że jest korzystne dla skóry, przy jednoczesnej minimalizacji wszystkiego innego. Produkty G&G z Węgier są bezpieczne w stosowaniu i są w większości wegańskie (poza jednym wyjątkiem). Marka zaznacza również, że jest w 100% wolna od okrucieństwa.

Kosmetyki prosto z Węgier teraz w Triny!

Geek and Gorgeous ma własny dział rozwoju i produkcji, który pozwala na pełną kontrolę nad formułami i procesem produkcyjnym. Warto dodać, że założycielka marki współpracuje ściśle z partnerem biznesowym Peterem Budahazy, prezesem największej węgierskiej marki kosmetyków wegańskich Helia-D. Oboje wychodzą z założenia, że skuteczna i naturalna pielęgnacja skóry nie musi rujnować portfela, dlatego kosmetyki G&G, mimo luksusowych formuł i cennych składników aktywnych, są dostępne w przystępnych cenach – również w Triny. Koniecznie sprawdź ofertę!

PS Marka Geek and Gorgerous przeznacza na cele charytatywne 1 euro z każdego sprzedanego produktu. Tylko w 2021 roku przekazała 31 367 euro na rzecz organizacji non-profit Give Well.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń