Redakcja bloga Triny

Witaj na blogu Triny.pl!

Cieszymy się, tu jesteś! Piszemy nasz blog z pasji do naturalnych kosmetyków i chcemy się nią z Tobą dzielić. Staramy się tutaj odpowiadać na zadawane przez Was pytania, budować dobre nawyki pielęgnacyjne oraz promować naturalny styl życia.

Dlaczego blog o kosmetyce naturalnej? Bo wierzymy, a nawet wiemy to z własnych doświadczeń, że naturalna pielęgnacja może być prosta, skuteczna i przyjemna. Może też przynosić doskonałe efekty i w optymalny sposób dbać o piękno i zdrowie skóry i włosów.

Na blogu pragniemy dzielić się naszą wiedzą dotyczącą naturalnej kosmetyki i ją popularyzować. Znajdziesz tutaj informacje o najlepszych naturalnych kosmetykach, sprawdzone sposoby na pielęgnację skóry i włosów oraz porady, jak skutecznie poradzić sobie z problemami związanymi z pielęgnacją. Wszystko to, co publikujemy opieramy na naszej wiedzy i doświadczeniach. Piszemy tego bloga dla Ciebie i robimy to z prawdziwą przyjemnością.

Poznaj kto dla Ciebie pisze:

Ponadto nad poprawnością wpisów czuwają eksperci Triny.

  • Właścicielka Triny.pl Mariola Dabińska
  • Kosmetolog Angelika Drynda

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie do osób tworzących treści? Chcesz zaproponować temat, na który mają wypowiedzieć się nasi eksperci? Napisz do nas!

redakcja@triny.pl

Jeżeli szukasz porady odnośnie wyboru odpowiedniego kosmetyku ze sklepu Triny napisz na adres: triny@triny.pl lub zadzwoń na numer 523 047 374. Nasi konsultanci chętnie rozwieją Twoje wątpliwości i doradzą Ci!