Svoje

svoje

Dzięki niespiesznemu procesowi produkcji oraz pieczołowitości w doborze receptur Svoje kosmetyki wyróżniają się bogactwem składników, które mają jeden cel: maksymalnie wypielęgnować skórę bez naruszania jej bariery ochronnej.

Z czym kojarzy Ci się „swojskość”? Może z sielskością – nasłonecznione łąki, bujna zieleń lasów i upajające zapachy przyrody? A może z czymś domowym i przyjemnym? Zapach pieczonego ciasta, ciepło i uczucie spokoju… Obojętnie, jakie masz skojarzenia, dołóż do niego jeszcze jedno, ponieważ od teraz swojskość powinna kojarzyć Ci się również ze swoiskimi kosmetykami – naszymi, polskimi, domowymi, wytwarzanymi starannie na bazie roślinnych olejów, naparach i maceratach ziołowych.

Polskie kosmetyki SVOJE z Podlasia

Polska marka kosmetyczna SVOJE została stworzona przez Aleksandrę Krasnodębskę-Gwardzik– to ona produkuje rzemieślnicze, ręcznie wytwarzane kosmetyki naturalne.

W skrócie o kosmetykach SVOJE:

  • naturalne i wytwarzane ręcznie w niewielkich partiach
  • bogate w glinki, witaminy, naturalne olejki, wosk i miód pszczeli
  • w krótkich seriach, dzięki czemu są zawsze świeże i bezpieczne w stosowaniu
  • nie zawierają SLS, sztucznych barwników i syntetycznych zapachów
  • hydrolaty i niektóre inne produkty marki Svoje zawierają surowce pochodzące z organicznych upraw certyfikowanych przez Ecocert
  • spełniające normy europejskie

Gdzie powstają kosmetyki Svoje? Oczywiście na Podlasiu! Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce zapewniające synergiczną i zrównoważoną produkcję, w zgodzie z naturą. Podlasie to miejsce wielokulturowe, bogate w magię oraz roślinność. Nie ma tu miejsca na wielkomiejski zgiełk i pośpiech. W ofercie marki Svoje jest produkt oficjalnie wspierający Podlasie – mydło żubrowe, które otwiera linię kosmetyków stworzonych z surowców pozyskanych z ziemi podlaskiej lub zakupionych lokalnie od podlaskich przedsiębiorców.

Warto wiedzieć: Logo SVOJE nawiązuje do słowiańskiego symbolu oznaczającego pieśń miłosną. Symbol ten zachował się dzięki hafciarkom, dla których sztuka haftowania była sposobem wyrażania siebie, ponieważ nie umiały pisać ani czytać.

Mydła naturalne Svoje dojrzewają minimum 6 tygodni

Szczególne miejsce w ofercie polskiej marki Svoje zajmują naturalne mydła, które dojrzewają co najmniej 6 tygodni w suszarni, zanim trafią do sprzedaży. Rzemieślnicze mydła naturalne, tworzone są na olejowych wyciągach ziołowych, naparach, z dodatkiem miodu, wosku pszczelego, glinek i tylko naturalnych olejków eterycznych.

Do skóry wrażliwej polecane jest mydło lniane z zimnotłoczonym olejem z lnu. Skórze skłonnej do stanów zapalnych ulgę przyniesie mydło nagietkowe na naparze z rumianku i nagietka. Osoby z cerą trądzikową, podrażnioną i ze skłonnością do świądu rekomendowane jest mydło lawendowe, na naparze i maceracie lawendowym, z woskiem pszczelim i miodem z propolisem, z dużą ilością nierafinowanego masła shea i masła kakaowego. Nie brakuje również mydła peelingującego z kawą naturalną oraz olejkami rozmarynowym i lemongrasswym, które wykazują właściwości orzeźwiające i ujędrniające.

Mydła uniwersalne i familijne – tak w skrócie możemy opisać mydła SVOJE, ponieważ w ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno krnąbrna nastolatka ze skórą naznaczoną trądzikiem, jak i mama szukająca relaksującej pielęgnacji po ciężkim dniu oraz ojciec stawiający na proste rozwiązania i męskie zapachy (mowa tutaj o cudownym mydle ziemistym).

Podobne produkty:

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy SVOJE

Stwórz domowe SPA dzięki kosmetykom do pielęgnacji. Możesz skompletować własny zestaw dobierając mydła naturalne, hydrolaty, oleje, peelingi, maseczki czy proszki kąpielowe SVOJE. Możesz też polegać na rekomendacji i wybrać gotowy zestaw zawierający maseczkę do twarzy, peeling oraz ceramiczną miseczkę ze szpatułką, dzięki której samodzielnie przygotujesz każdy kosmetyk w domu. Peelingi i maseczki SVOJE wytwarzane są na bazie liofilizowanych owoców i dostępne są w saszetkach wystarczających na około 8 użyć.

Przeczytaj także

Mycie włosów odżywką – sprawdzone metody, wady i zalety

Mycie włosów odżywką – sprawdzone metody, wady i zalety

Kwas octowy (etanowy) w kosmetykach – co to jest? Poznaj zastosowanie i właściwości

Kwas octowy (etanowy) w kosmetykach – co to jest? Poznaj zastosowanie i właściwości

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany