Wstecz
Naklejki do oznaczania kosmetyków - Komplet, 3 szt.

By Triny Naklejki do oznaczania kosmetyków - Komplet, 3 szt.

8,00 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 40 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,36 zł.

Opis

Naklejki do oznaczania kosmetyków - Komplet, 3 szt.

Set naklejek do rytuału pielęgnacyjnego -  Zestaw 3 szt. pomocne w świadomej pielęgnacji, kiedy nie chcesz pominąć żadnego kosmetyku i uzyskać zadowalające efekty. Do oznaczenia rodzajów i częstotliwości stosowania produktów.

Ilość kosmetyków w łazience może przywrócić o zawrót głowy - zwłaszcza u osób rozpoczynających przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów czy twarzy. Nie dość, że trzeba pilnować rodzajów kosmetyków, to należy pamiętać w ogóle o ich stosowaniu, najlepiej w odpowiedniej kolejności. Dlatego przychodzimy z pomocą!

Oferujemy zestaw praktycznych naklejek, które pomogą Ci poruszać się po takich metodach jak OMO, PEH czy w 10-etapowej pielęgnacji twarzy. Dzięki oznaczeniom szybko rozpoznasz, czy dany kosmetyk to peeling, tonik, esencja czy też maska emolientowa czy też odżywka bez spłukiwania do włosów. Naklejki oznaczające częstotliwość stosowania przypomną Ci, że przyszedł już czas, aby sięgnąć na przykład po maskę czy mechaniczny peeling.

Nie będziesz już musiała pamiętać czy wczytywać się w często rozmazane etykiety przed zastosowaniem kosmetyku. Jednym rzutem oka rozpoznasz rodzaj kosmetyku. Nasze naklejki są wykonane z wodoodpornej folii, mogą więc być przyklejane na produkty mające kontakt z wodą, np. pod prysznicem. Czytelne zgapki (legendy) możesz odkleić i przykleić w widocznym miejscu w łazience.

Zestaw naklejek zawiera:

  • naklejki do oznaczenia kosmetyków niezbędnych w pielęgnacji włosów
  • naklejki do oznaczenia rodzaju kosmetyków do twarzy
  • naklejki do oznaczenia kolejności stosowania kosmetyków oraz częstotliwość ich stosowania

Zalety

  • szczególnie przydatne dla początkujących
  • ułatwiają identyfikację kosmetyków do włosów i twarzy
  • z wodoodpornej folii
  • część z legendą jest odklejana
Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:3
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń