Wstecz
Biała szałwia - pęczek, 18 g

Akcesoria Spa Biała szałwia - pęczek, 18 g

13,61 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 68 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 68 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,61 zł.

Opis

Biała szałwia - pęczek, 18 g

Biała szałwia - pęczek kilkunastogramowy pęczek białej szałwii o ręcznie składanych liściach. Uwalnia olejki eteryczne podczas pocierania lub palenia.

Oczyszczające działanie szałwii znane jest już od wieków, a początki jej stosowania do okadzania i wytwarzania dymu sięgają tradycji rdzennych plemion Indian, zwłaszcza rytualnych oczyszczeń wśród Nawaho. Używana była do usuwania negatywnej energii z pomieszczeń lub przedmiotów, element uzdrawiania ciała i ducha oraz pomoc w medytacji.

Szałwia biała może poprawiać koncentrację, wprawiać w lepszy nastrój i redukować stres oraz lęki, także pozytywnie wpływa na jakość snu. Dodatkowo działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a uwalniane podczas palenia olejki eteryczne i aromatyczny dym mogą odstraszać komary, czy zwalczać bakterie w powietrzu. Najlepiej działa, gdy zapalony pęczek zostanie zdmuchnięty i tylko lekko się tli, okadzając wybrane miejsce. Podczas wykonywania czynności z tlącą się szałwią, dobrze jest zostawić uchylone okno i zachować nadzór nad pęczkiem.

Działanie

  • odkaża i oczyszcza powietrze
  • działa antybakteryjnie
  • wzmacnia koncentrację
  • poprawia jakość snu

Zalety

  • 100% naturalna Salvia apiana
  • ręcznie pakowane liście
  • pozyskiwana w zrównoważony sposób

Sposób użycia

Zawarte w szałwii olejki eteryczne wydzielają się podczas pocierania. Jak najbardziej można jej używać jako naturalne kadzidło — podpalona, tli się, uwalniając aromatyczny dym.

Opakowanie

Szałwia pakowana w woreczek strunowy aby nie utraciła swoich właściwości.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Waga:18 g
Kraj pochodzenia składników:Kalifornia
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:plastik
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń