Wstecz
Pędzel płaski kabuki

Shy Deer Pędzel płaski kabuki

51,70 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 258 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 258 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,32 zł.

Opis

Pędzel płaski kabuki

Pędzel płaski kabuki Shy Deer niezawodny pędzel w aplikacji różnego rodzaju podkładów zarówno kremowych jak i sypkich. Wykonany z wysokiej jakości włosia.

Pędzel wykonany z najwyższej jakości włosia – Taklon, jest wegański oraz cruelty free. Nakładanie podkładu tym pędzlem jest wyjątkowo przyjemne i umożliwia nie tylko jego równomierną aplikację, ale także na delikatny masaż twarzy. Włosie nie jest sztywne i tym sposobem nie podrażnia skóry i mogą go stosować także osoby ze skórą wrażliwą.

Rączka pędzla wykonana została z naturalnego drewna, w jego naturalnym kolorze, pokryto ją także lakierem, aby drewno podczas czynności związanych z myciem pędzla – nie uległo uszkodzeniu.

Pędzel płaski kabuki jest łatwy w użytkowaniu oraz pielęgnacji.

Sposób użycia

Każdorazowo po użyciu umyj pędzel dokładnie przy pomocy mydła lub płynu do mycia pędzli, po czym dokładnie opłucz go wodą i pozostaw do naturalnego wyschnięcia. Unikaj moczenia drewnianej rączki.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Rodzaj włosia:syntetyczne
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:plastik, papier, mieszane
Cruelty free:tak
Wegański:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń