Wstecz
Żelki z melatoniną na sen z witaminami dla dzieci i dorosłych wiśniowe Supersleep

Oh!Tomi Żelki z melatoniną na sen z witaminami dla dzieci i dorosłych wiśniowe Supersleep

39,99 zł
Cena początkowa: 49,00 zł -18.39%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 39,99 zł

Opis

Żelki z melatoniną na sen z witaminami dla dzieci i dorosłych wiśniowe Supersleep

Poprawiają jakość snu, ułatwiają zasypianie

SUPLEMENT W ŻELKACH SUPER SLEEP – PRZEPIS NA SŁODKI SEN

Suplement w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi to pyszny sposób na regenerację podczas snu. Melatonina i witamina B6 z dodatkiem wyciągów z owoców i warzyw zostały zamknięte w wygodnej formie przekąski. Od teraz, aby zapewnić sobie spokojny sen, nie potrzeba przełykać gorzkich tabletek czy dużych kapsułek – wystarczy jedna miękka żelka, która kryje w sobie pyszny, wiśniowy smak. Produkt nie zawiera glutenu.

Szybciej, głębiej i dłużej – sen doskonały z Super Sleep

  • szybsze zasypianie i lepsza jakość snu
  • produkt bezglutenowy
  • dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia

Suplement w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi mają formę smacznych muszelek. Drzemie w nich moc melatoniny, witaminy B6, owoców i warzyw – papai, winogrona, granatu, buraka czerwonego oraz jagody. Wysokiej jakości składniki wymieszane w jednej recepturze tworzą doskonały przepis na słodki sen. Produkt wycisza i pomaga szybciej zasnąć.

Dzieje się tak dzięki zawartości melatoniny. Jest to związek chemiczny naturalnie występujący w organizmie człowieka. Kiedy poziom melatoniny sięga odpowiedniego poziomu, wzmaga się uczucie senności. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać. W formule obecny jest także ekstrakt z szyszek chmielu mających właściwości nasenne. Receptura zawiera także witaminę B6, która wspomaga odporność. Z kolei zagęszczone soki owocowe oraz warzywne sprawiają, że Super Sleep staje się smacznym dodatkiem do zdrowej diety.

Jedno opakowanie wystarczy na dwa miesiące regularnego stosowania!

Sposób spożycia suplementu w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi:

dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli powinni spożywać jedną żelkę dziennie, około 30 minut przed snem. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład (INCI) suplementu w żelkach Super Sleep marki Oh!Tomi:

syrop glukozowy, cukier, żelatyna wołowa, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, suchy ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.), koncentrat z purpurowej marchwi, maltodekstryna, suchy ekstrakt z granatu (Punica granatum L.), zagęszczone soki owocowe i warzywne 0,11%: papaja, winogrono, granat, burak czerwony, jagoda; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, melatonina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja glazurująca: wosk carnauba.

Pokaż cały opis

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń