Kategorie

Wyczyść filtr

Szampony do włosów blond

Szukasz szamponu, który przedłuży trwałość koloru blond na włosach, likwidując żółte odcienie? Sprawdź dostępne szampony, które odżywią nawet włosy rozjaśniane!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Włosami blond zachwycają się niemal wszystkie kobiety. Ich właścicielki nie ukrywają jednak, że pielęgnacja jasnych włosów nie należy do najłatwiejszych. Cennym wsparciem mogą okazać się w jej kontekście szampony do włosów blond – sprawdzone rozwiązania, które można polecić zarówno naturalnym blondynkom, jak i kobietom, które uzyskały jasny kolor dzięki farbowaniu włosów.

Szampony do włosów blond – działanie

Szampony przeznaczone do pielęgnacji włosów blond nie tylko zmiękczają je i nawilżają, ale również skutecznie walczą z ich łamliwością. Dodatkowo są idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy chce się podkreślić jasny kolor włosów przeciwdziałając ich ciemnieniu choćby pod wpływem promieni słonecznych. Można, w zależności od konkretnych zaleceń producenta, stosować je zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i wspomagająco.

Szampony do włosów blond – który wybrać?

Szukając najskuteczniejszego szamponu do włosów blond warto skłaniać się przede wszystkim ku tym produktom, które bazują na naturalnych składnikach. Taki wybór nie tylko wzmocni włosy, ale również przeciwstawi się ich nadmiernemu obciążaniu, co może być szczególnie niewskazane w przypadku blondynek. Plusem szamponów do blond włosów o naturalnym składzie jest też to, że można je stosować często bez obaw o kondycję włosów i skóry głowy. Przed zakupem interesującego nas szamponu dobrze jest sprawdzić, czy nie zawiera on nie tylko silikonów i SLS-ów, ale również pochodnych ropy naftowej. Każdy ze wspomnianych składników może podrażniać skórę głowy i cebulki włosów potęgując problemy pielęgnacyjne. Specjalnie stworzone szampony dla włosów blond, sprawią że kolor włosów będzie zawsze jak po wyjściu od fryzjera, bez niepożądanych żółtych refleksów.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń