Kategorie

Wyczyść filtr

Sylveco kosmetyki dla niemowląt

Kosmetyki dla dzieci i niemowląt od Sylveco są bezpieczne i posiadają naturalne składy. Zadbaj o delikatną skórę i włosy swojego maluszka!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Bez względu na to, czy kąpiemy dziecko, myjemy mu włosy, czy też przemywamy mu twarz po posiłku, staramy się robić to maksymalnie delikatnie. Delikatność jest także cechą, która wyróżnia najlepsze kosmetyki dla niemowląt, z jakimi mamy do czynienia na rynku. Jednym z ich wiodących producentów jest firma Sylveco.

Sylveco kosmetyki dla niemowląt można podzielić na kilka grup. Firmowa oferta obejmuje zarówno pianki do mycia ciała i włosów, naturalne pasty do zębów wolne od fluoru, płyny do kąpieli, jak i odżywki, których nie trzeba spłukiwać. Wybór jest imponujący, choć jednak poszczególne typy kosmetyków różnią się między sobą, bez trudu jesteśmy w stanie wskazać również na ich wspólne cechy. Poza wspomnianą tu delikatnością jest to prosty, naturalny skład, dzięki któremu można dbać o wrażliwą dziecięcą skórę nie podrażniając jej i nie narażając na reakcje uczuleniowe. Kosmetyki dla niemowląt Sylveco mogą być zresztą stosowane także przez małych alergików. Są wolne od parabenów oraz substancji takich, jak SLES i SLS. Co ważne, korzystanie z nich nie jest intuicyjne, a efekty pojawiają się niemal natychmiast. Ich plusem są także zasługujące na szczególne podkreślenie walory zapachowe sprawiające, że pielęgnacja niemowlęcia jest jeszcze przyjemniejsza.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń