Kategorie

Wyczyść filtr

Equilibra kosmetyki dla dzieci

Troska o delikatną skórę dziecka staje się o wiele łatwiejsza, gdy możemy posiłkować się sprawdzonymi kosmetykami od Equilibra.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Ich wybór jest dziś szeroki, cieszy również to, że zdecydowana większość z nich to kosmetyki naturalne, po które mogą sięgać także opiekunowie małych alergików. Jedną z najciekawszych ich kolekcji proponuje nam marka Equilibra.

Equilibra kosmetyki na dzieci zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że można z nich korzystać na wiele sposobów. Marka kojarzy się ze znakomitymi nierafinowanymi olejami, rodzice maluchów bez trudu natrafia jednak również na specjalne emulsje do mycia oraz musy przeznaczone do pielęgnacji delikatnego ciała. Sięgając po kosmetyki dla niemowląt można liczyć nie tylko na delikatne oczyszczanie ich skóry, ale i na jej nawilżanie, co jest szczególnie ważne wtedy, gdy jest ona wrażliwa. Po kosmetyki dla niemowląt Equilibra można też sięgać wtedy, gdy skóra dziecka uległa podrażnieniu, bo znakomicie radzą sobie także wtedy, gdy konieczne jest ich łagodzenie i kojenie.

Skład kosmetyków dla najmłodszych jest ustalany z dużą starannością. To właśnie dlatego nie znajdziemy w nich nie tylko parabenów i sztucznych barwników, ale również SLES i SLS. Doskonały efekt jest uzupełniany przez poręczne, wygodne opakowania.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń