Wstecz
Słomki bambusowe - without skin - 10 szt. + czyścik, 10 szt.

Zuzii Słomki bambusowe - without skin - 10 szt. + czyścik, 10 szt.

19,56 zł 20% taniej 24,45 zł

Opis

Słomki bambusowe - without skin - 10 szt. + czyścik, 10 szt.

Unikaj plastiku i wybierz naturalne słomki do napojów ciepłych i zimnych. Biodegradowalne, wielorazowe, w zestawie z czyścikiem. Słomki premium z pięknym wzorem.

Lekkie i biodegradowalne słomki będące doskonałym zamiennikiem dla słomek plastikowych, które przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska. Wybierz słomki wykonane z bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Doskonale wpisują się w ideę zero waste, dążącą do zmniejszenia ilości śmieci na planecie.

W zestawie znajduje się 10 sztuk wielorazowych słomek „bez skórki” wraz z czyścikiem wykonanym z bio nylonu i stali nierdzewnej. Spokojnie możesz słomki myć ręcznie (co zalecamy, bo przedłuża to trwałość produktu) lub w zmywarce. Po zużyciu wyrzuć je na kompost.

Co oznacza słomka „bez skóry”? Przede wszystkim wiedz, że zbierany jest specjalny gatunek bambusa, który następnie, jako surowiec, jest utwardzany do dojrzałości w całkowicie naturalnym procesie. Następnie każda słoma jest wycinana z wybranej kuli litego bambusa i dezynfekowana. Na koniec usuwana jest zewnętrzna skóra, aby odsłonić elegancki wzór włókien tego konkretnego gatunku. Ostatni krok sprawia, że słomki bez skóry są tak wyjątkowe i zaliczają się do produktu premium.

Zalety

  • całkowicie biodegradowalne
  • bez BPA
  • do zimnych i ciepłych napojów
  • nie zmieniają smaku
  • zgodne z ideą zero waste

długość słomki ok 19,7 cm
szerokość słomki ok 8mm
czyścik wykonany z bio nylonu i stali nierdzewnej

Sposób użycia

Bambusowe słomki do picia można myć ręcznie lub w zmywarce ( mycie ręczne przedłuża żywotność słomek ). Kiedy się zużyją, wyrzuć je na kompost.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:10
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń