Wstecz
Słomki bambusowe -without skin - do gęstych napoi 5 szt. + czyścik, 5 szt.

Zuzii Słomki bambusowe -without skin - do gęstych napoi 5 szt. + czyścik, 5 szt.

10,70 zł 20% taniej 13,38 zł
Dodaję...

Opis

Słomki bambusowe -without skin - do gęstych napoi 5 szt. + czyścik, 5 szt.

Wysokojakościowe słomki typu premium, w pięknym wzorze. Nadają się do gęstych napoi i koktajli. Wielorazowe, całkowicie biodegradowalne, bezpieczne dla zwierząt i ludzi.

Pozbądź się zaśmiecających słomek z plastiku, które tylko zanieczyszczają planetę i zagrażają bezpieczeństwu zwierząt. Proponujemy grube wielorazowe słomki bambusowe, które nadają się do ciepłych i zimnych napojów. Dzięki powiększonej średnicy doskonale sprawdzą się przy gęstych posiłkach typu jogurty, nektary owocowe, smoothies czy koktajle.

W zestawie znajduje się 5 szt. wielorazowych słomek wraz ze specjalnym czyścikiem z bio nylonu i stali nierdzewnej, dzięki czemu szybko i wygodnie umyjesz słomki i zapewnisz im dłuższą trwałość. Możesz je myć ręcznie (co zalecamy) lub w zmywarce.

Co oznacza słomka „bez skóry”? Przede wszystkim wiedz, że zbierany jest specjalny gatunek bambusa, który następnie, jako surowiec, jest utwardzany do dojrzałości w całkowicie naturalnym procesie. Następnie każda słoma jest wycinana z wybranej kuli litego bambusa i dezynfekowana. Na koniec usuwana jest zewnętrzna skóra, aby odsłonić elegancki wzór włókien tego konkretnego gatunku. Ostatni krok sprawia, że słomki bez skóry są tak wyjątkowe i zaliczają się do produktu premium.

Zalety:

  • całkowicie biodegradowalne
  • bez BPA
  • do zimnych i ciepłych napojów
  • nie zmieniają smaku
  • zgodne z ideą zero waste

długość słomki ok 19,7 cm
szerokość słomki ok 13 mm ( środek 1 cm )
czyścik wykonany z bio nylonu i stali nierdzewnej

Sposób użycia:

Bambusowe słomki do picia można myć ręcznie lub w zmywarce ( mycie ręczne przedłuża żywotność słomek ). Kiedy się zużyją, wyrzuć je na kompost.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Sztuk w opakowaniu:5
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń