Kategorie

Wyczyść filtr

Nacomi sól, puder do kąpieli

Sole i pudry do kąpieli Nacomi to idealne rozwiązanie, z którego można skorzystać po stresującym dniu. Mają działanie relaksujące i pielęgnujące, a gęsta, przyjemna piana sprawia, że zwykła kąpiel zmienia się w niezapomniane, wyjątkowe wydarzenie. Są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Naturalne sole do kąpieli oraz pudry wykorzystywane w tym samym celu to rozwiązania, które poprawiają komfort i samopoczucie. Ich stosowanie sprawia, że kąpiel jest bardziej relaksująca niż wcześniej, przyczynia się jednak również do tego, że poprawia się kondycja skóry. Wiele z nich z powodzeniem chroni też ciało przed przesuszeniem.

Nacomi sole do kąpieli to propozycja skierowana zarówno do osób, które już wcześniej miały do czynienia z tego rodzaju rozwiązaniami, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają eksperymenty z nimi. Już pierwszy kontakt z nimi zachwyca, bo sole i pudry nie tylko zmiękczają i nawilżają, ale również odżywiają skórę prowadząc do jej regeneracji. Mogą także łagodzić podrażnienia, a ponieważ nie zawierają nie tylko pochodnych ropy naftowej, ale również SLS-ów, mydła oraz sztucznych barwników, można polecić je także alergikom oraz osobom o skórze szczególnie wrażliwej.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń