Promujemy wiarygodne opinie o kosmetykach naturalnych

Zachęcamy każdego do zostawienia opinii o produkcie w sklepie TRINY.pl. Nie chcemy ograniczań tej możliwości tylko dla osób które dokonały zakupu przez nasz sklep. Zdajemy sobie sprawę, że Klienci mogą chcieć oceniać produkty, które nabyli z innego źródła bądź otrzymali w prezencie. Dbamy jednak o wiarygodność i oznaczamy w szczególny sposób te opinie od osób, które wiemy że faktycznie kupiły dany produkt. Widząć poniższy znaczek "Potwierdzony zakup", możesz być pewny że jest to wiarygodna opinia od naszego Klienta.

wiarygodna opinia

Zapraszamy do dzielenia się opiniami o kosmetykach. Twoja opinia może pomóc innym osobom w wyborze właściwego produktu!

Jak napisać dobrą opinię?

  1. Zadbaj aby Twoja recenzja była wartościowa dla innych klientów - dostarczała informacji o efektach stosowania kosmetyku. Zaznacz jaki masz "profil urodowy" (typ cery, typ włosów, itp)
  2. Recenzja powina dotyczyć produktu, pod którym jest zamieszczona.
  3. Redakcja serwisu usuwa recenzje zawierające wulgaryzmy i obraźliwe sformułowania.

Ważne informacje

  1. Twoją recenzję możemy opublikować (w całości lub w części) na FB.
  2. Dodana recenzja podpisywana jest imienieim oraz inicjałem nazwiska (np. Anna K.).
  3. Wszystkie recenzje opublikowane na TRINY.pl są przez nas weryfikowane. Akceptujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Ze względu na czas moderacji może się zdarzyć, że dodania opinia nie będzie od razu widoczna.

Jak dodać swoją opinię o kosmetykach?

Aby napisać recenzję kosmetyku wystarczy wejść na stronę jednego z zakupionych produktów i wybrać przycisk “Napisz opinię”.

Lista zakupionych produktów, do których można napisać recenzję dostępna jest na Koncie Klienta na stronie Moje konto / Moje opinie o produktach.


został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń